شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ,8 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۶
در خطبه های نمازجمعه زاهدان عنوان شد؛
استکبار به دنبال نابودی عفاف و حجاب در خانواده ایرانی است
 
حجت الاسلام حسینی گفت:استکبار با ایجاد شبکه های متعدد فارسی زبان ماهواره ای برنامه های مختلفی را برای دریدن پرده عفاف و حجاب در جامعه و ضربه زدن به بنیان خانواده تهیه و منتشر می کند.
به گزارش عصرهامون،به نقل از زاهدنیوز،حجت الاسلام سید خلیل حسینی امام جمعه موقت زاهدان در خطبه های امروز نماز جمعه به حادثه تاریخی کشف حجاب رضا خانی اشاره و بیان کرد: همزمان با آتاتورک در ترکیه رضاخان نیز در ایران دستور کشف حجاب را صادر کرد و مردم و علمای بصیر آن زمان در اعتراض به این اقدام در مسجد گوهر شاد تحصن کردند اما رضا خان با بی رحمی، تمامی افراد متحصن را به گلوله بست.

وی افزود: امروز هم استکبار با ایجاد شبکه های متعدد فارسی زبان ماهواره ای برنامه های مختلفی را برای دریدن پرده عفاف و حجاب در جامعه و ضربه زدن به بنیان خانواده تهیه و منتشر می کند.

امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه ملاک برتری انسانها و همچنین پذیرش اعمال، تقوای الهی است، خاطرنشان کرد: بصیرت و شناخت حق از باطل و حفظ انسانها از مکر دشمنان از آثار تقوای الهی است و اختلافاتی که در برخی از جوامع به ظاهر اسلامی وجود دارد به خاطر نبود تقوای الهی است.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۹۰


ارسال