جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۷
امام جمعه بنجار:
رعایت حجاب مبارزه و جهاد زنان با آمریکاست/ وحدت مردم و مسئولین دشمن را نا امید می کند
 
نماز جمعه شهر بنجار به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمود پارسا در مصلای این شهر برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام محمود پارسا امام جمعه شهر بنجار در خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت: اگر بخواهیم جامعه امن و سالم داشته باشیم باید از تهمت هایی که در جامعه رواج دارد جلوگیری کنیم بدون سند و مدرک نباید با آبروی کسی در جامعه بازی کرد.

وی افزود: امروز زنان ما با حجاب اسلامی خود به جهاد و مبارزه با آمریکا و می‌روند، به طور کلی حجاب اسلامی همان مبارزه با استکبار جهانی است.

امام جمعه بنجار تصریح کرد: زن همانند صدف و‌گوهر ارزشمندی است که باید آن را از گزند نگاه های نامحرمان به وسیله حجاب اسلامی حفظ کرد.

حجت الاسلام والمسلمین پارسا بیان کرد: از بزرگترین و موفق ترین تصمیماتی که مجلس خبرگان تا به امروز آن را به تصویب رسانده است انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان رهبر انقلاب است.

وی ادامه داد: انتخابی که توانست با رهبری ایشان انقلاب در مسیر درست قرار گیرد به طوری که حتی در کنار کاخ سفید در آمریکا مردم از انقلاب اسلامی دفاع می کردند.

وی خاطرنشان کرد: نهاد های همانند بهزیستی نیز معیشت خانواده ها را در نظر داشته باشند و کمک های خود را با توجه به وضعیت اقتصادی امروز تداوم بخشد.

امام جمعه شهر بنجار تصریح کرد: دست شورای نگهبان باید برای تایید صلاحیت ها باز باشد، بسیاری از افراد نمایندگی را شغل حساب می کنند و دنبال اهداف قومی و قبیله ای خود هستند در حالی که نمایندگی یک وظیفه است.

وی بیان داشت: تشکر ویژه‌ای از نمایندگان سیستان داریم که با اتحاد و همدلی به دنبال منافع مردم سیستان هستند.

خطیب جمعه بنجار گفت: با اتحاد مردم و مسئولین می توانیم و بسیاری از مشکلات منطقه را مرتفع کنیم و همچنین دشمن را نا امید تر از قبل سازیم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۹۲


ارسال