سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۴
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
ناکارآمدی از دولت است اما آتش توپخانه را به سمت مجلس گرفته‌اند
 
سید جواد حسینی‌کیا گفت: امروز شاهد وضعیت نامناسب معیشی مردم هستیم که این‌ها همه ناشی از بی‌تدبیری دولت است.
به گزارش عصرهامون به نقل از یزدرسا، یک وماه نیم از تشکیل مجلس یازدهم می‌گذرد، اما در همین مدت کوتاه حاشیه‌های زیادی پیرامون این مجلس ایجاد شده است. به طوری‌که حتی در فضای مجازی طرح‌هایی به این مجلس نسبت داده شد که اصلا در مجلس مطرح نشده است.
از سوی دیگر البته ارائه طرح‌های حاشیه‌ای مانند تغییر نام فرودگاه مهرآباد توسط برخی از نمایندگان، هرچند هیچ‌گاه مورد توجه اکثریت نمایندگان قرار نگرفت و توسط هیئت رئیسه اعلام وصول نشد اما دلیل کافی برای حمله به مجلس نوپا را فراهم کرد.
البته رویکرد ضدفساد مجلس جدید و رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت، شکاف مجلس با بدنه اجتماعی را ترمیم کرد و موجب امیدواری مردم شد.
حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به هجمه‌های گسترده به مجلس یازدهم گفت: برخی‌ها می‌خواهند مجلس را ناکارآمد جلوه بدهند این در حالی است که ناکارآمدی از دولت است و متأسفانه عملکرد دولت مشکلات عدیده‌ای برای مردم ایجاد کرده است.
وی افزود: امروز شاهد وضعیت نامناسب معیشی مردم و مشکلات جدی در حوزه‌های مسکن و ارز و گرانی‌های مختلف هستیم که این‌ها همه ناشی از بی‌تدبیری دولت است.
حسینی‌کیا خاطرنشان کرد: البته مجلس هم جایگه نظارت دارد و می‌تواند مؤثر باشد اما طی این یک ماه ونیم گذشته مجلس جدید بیشتر درگیر مباحث مربوط به کمیسیون‌ها بود و یقینا در آینده مجلس فعالیت ویژه‌ای در حوزه نظارت از خود نشان خواهد داد.
وی که تجربه حضور در مجلس دهم را نیز دارد، تأکید کرد: مجلس یازدهم متفاوت با مجلس دهم خواهد بود این مجلس در خدمت مردم و الویت آن حل مشکلات مردم خواهد بود.
حسینی‌کیا رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را الویت مجلس یازدهم عنوان کرد و تصریح کرد: مجلس جدید اهتمام ویژه‌ای برای حل مسائلی که امروز جامعه با آن درگیر است، دارد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۱۰


ارسال