سه شنبه ۱ تير ۱۴۰۰ ,22 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مهدی صدرایی نسب با بیان این که ۴ باب مکان کسب به علت عدم رعایت اصول بهداشتی توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر پلمپ شدند، گفت: سلامت مردم برای ما در الویت قرار دارد.
به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب؛ رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره با اشاره به تشدید بیماری کرونا در این شهرستان و اعلام وضعیت قرمز در این منطقه، بیان کرد: در راستای پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کووید_۱۹ تمام مغازه داران ملزم به استفاده از ماسک هستند.


وی در ادامه افزود: ۴ باب مکان کسب به علت عدم رعایت اصول بهداشتی توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر پلمپ شدند.


رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر ادامه داد: این مکان ها شامل، پلمپ یک باب آرایشگاه زنانه، یک باب سوپرمارکت، یک باب باب نانوایی و پلمپ یک باب موبایل فروشی بودند.


وی اضافه کرد: ۴ واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی مبارزه با بیماری کووید_ ۱۹ و عدم توجه به ساعات کاری که از ساعت ۹صبح تا ۱۸ عصر می باشد پلمپ و غیرفعال شدند.


صدرایی نسب تاکید کرد: در راستا پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، حتی الامکان شهروندان در مکان های تجمعی حضور نیابند و در صورت ضرورت مراجعین به اماکن تجمعی، حتما از ماسک استفاده کنند.وی در پایان گفت: بازرسان بهداشت محیط به صورت شبانه روزی از مراکز تهیه و توزیع بازدید و در صورت مشاهده تخلف؛ بدون اغماض با متخلفین به صورت قانونی برخورد می کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۱۱


ارسال