يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
آنقدر خوب بازی کردیم که داوری تاثیری نداشت
بوناچیچ: نمی شود لیگ پنجاه پنجاه برگزار شود/ برایم عجیب بود که تیم کریمیان اینگونه بازی می‌کرد
 
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند، همه باید بازی کنند و نمی‌شود پنجاه، پنجاه شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از ​راه دانا؛ لوکا بوناچیچ در نشست خبری بعد از دیدار برابر شاهین بوشهر اظهار داشت: آماده بودیم یک فوتبال خوب بازی کنیم و می‌دانستیم می‌توانیم حریف را غافلگیر کنیم. تیم میزبان با بازی مستقیم به ما کمک کرد تا بتوانیم برنامه‌مان را خوب اجرا کنیم. 
وی در خصوص آنالیز تیم شاهین بوشهر عنوان کرد: خیلی‌ها به آنالیز بها می‌دهند اما بازیکن‌ها در زمین کار را تمام می‌کنند. چیزی که من را غافلگیر کرد، کریمیان بازیکن من بود. او خیلی بااستعداد و فنی بود. برایم عجیب بود چرا از بازی مستقیم و توپ‌های بلند استفاده می‌کرد؛ با اینکه خودش بازیکن تکنیکی بود. فکر می‌کنم باید روی زمین بازی کند و می‌تواند در لیگ بماند. آرزو می کنم کریمیان و شاگردانش موفق شوند.
 
سرمربی ذوب‌آهن در خصوص داوری این دیدار گفت: ما سرمربیان نمی توانیم در رابطه با داوری حرف بزنیم. سالهای سال است از فوتبال تجربه دارم. اینجا دو پنالتی و کارت قرمز علیه ما بود. درباره داوری ورود نمی‌کنم. ما آنقدر خوب بودیم که اتفاقات داوری خیلی ما را اذیت نکند.
 
وی در رابطه با مشکلات بوشهر، عنوان کرد: کسی نمی‌دانست چه اتفاق رخ می‌دهد. اگر از من می‌پرسید، می‌گویم اگر قرار است بازی برگزار شود، همه باید بازی کنند. نمی‌شود پنجاه پنجاه باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۳۶


ارسال