دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,10 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان
کاهش 30 درصدی تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان/برای پیشگیری از کرونا در خانه بمانید
 
گفت: مجموع تردد سه ماهه وسائط نقلیه ثبت شده در این استان، 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش نشان می دهد.
 ایوب کرد  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، بیان کرد: 9 میلیون و 718 هزار و  69 تردد در 3 ماهه سال جاری در محورهای مواصلاتی استان ثبت شد که کاهش آن نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 13 میلیون و 869 هزار و 652 تردد، نشان از تأثیر بیماری کووید 19 بر حمل و نقل جاده ای است.

 وی افزود: براساس آمار دريافتي از 80 دستگاه تردد شمارآنلاين نصب شده در محورهای مواصلاتی استان، بیشترین تردد وسائط نقلیه این مدت در محورهای ایرانشهر- بمپور، زاهدان – زابل و زهک –میلک گزارش شده است.

بر اساس اظهارات مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان  بيشترين سرعت ثبت شده اين مدت 92 كيلومتر در ساعت بوده که در محور میرجاوه - زاهدان به ثبت رسیده است.

کرد با بیان اینکه کاهش ترددهای این مدت در استان نشان از همراهی مطلوب مردم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دارد، از شهروندان درخواست کرد در ایام تعطیلات تابستان نیز با ماندن در منازل، به حفظ سلامت جمعی و مبارزه با همه گیری بیماری، کمک نمایند.

وی پیگیری راه اندازی سامانه های ثبت تخلفات عبور و مرور را از مهمترین فعالیت های انجام شده این مدت در سیستان و بلوچستان عنوان کرد و افزود: به منظور افزایش ایمنی محورهای مواصلاتی استان، حدود 50 درصد از این سامانه ها در نیمه نخست سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۴۶


ارسال