يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار:
بورسیه جوشکاری تخصصی زیرآب به هنرآموزان چابهاری اعطا می‌شود
 
ناصر آبروش گفت: متقاضیان بومی چابهار که آشنایی با حرفه جوشکاری داشته باشند در رشته جوشکاری تخصصی زیرآب بورسیه می‌شوند.
به گزارش عصرهامون، ناصر آبروش؛ سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: با توجه به نیاز شدید منطقه به جوشکاری جهت کشتی ورودی اعم از داخلی و خارجی، دوره جوشکاری تخصصی زیرآب برای متقاضیان چابهاری درنظر گرفته شده است.

وی افزود: متقاضیان با نام‌نویسی از طریق سایت دانشگاه به آدرس www.iuc.ac.ir و پس از بررسی مستندات و احراز صلاحیت به آموزشگاه غواصی فناوری دریایی مازندران در بابلسر جهت گذراندن دوره سه ماه اعزام می‌شوند.

سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار گفت: هرینه این دوره سه ماهه ۳۵ میلیون تومان است که توسط آموزشگاه غواصی فناوری دریایی مازندران در بابلسر پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: تسریع رشد جامعه محلی این شهرستان براساس ظرفیت‌های منطقه در حوزه صنایع خلاق در زمینه‌های مختلف مدیریتی، آموزشی و پژوهشی و تفاهم نامه همکاری با دانشگاه های شهرستان امضا شده است.

آبروش خاطرنشان کرد: همکاری‌های آموزشی، فراهم کردن ظرفیت کافی و شرایط مناسب برای انجام دوره‌های کارآموزی دانشجویان هر دو طرف، اجرای کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی به صورت مشترک (برای دانشجویان، فعالان اقتصادی و هنرجویان) است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۵۰


ارسال