سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۸
پرداخت تشویقی به کادر درمان مقابله با کرونا
 
حدود ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای تشویق کادر درمان به دانشگاه علوم پزشکی مازندران اختصاص یافت.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،دکتر محمد پنیه چی معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در مجموع حدود ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای تشویق کادر درمان به دانشگاه علوم پزشکی مازندران اختصاص یافت که این پرداختی به تناسب حوزه‌های تخصصی بهداشت و درمان به کارکنان خط مقدم مقابله با کرونا پرداخت شده است.

او با بیان اینکه نیرو‌هایی که در قالب قرارداد‌های موقت ۸۵ روزه در دوران کرونا به کمک دانشگاه علوم پزشکی مازندران آمدند در اولویت استخدام این دانشگاه قرارمی گیرند، افزود: تاکنون حدود ۵۰ پرستار و حدود ۱۰۰ نیروی پشتیبانی در قالب نیرو‌های شرکتی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران از میان نیرو‌های ۸۵ روزه فراخوان شدند و در مراحل بعدی نیز تلاش می‌شود تا این نیرو‌ها با اولویت استخدام شوند.

پنیه چی ادامه داد: ۴۳۰ نفر که ۱۳۰ نفر پرستار بودند از بین نیرو‌های داوطلب ثبت نامی برای همکاری در زمان همه گیری این ویروس به طور موقت به کار گرفته شدند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: گفت با وجود این که تمام این پرستاران از طریق شرکت‌های خدمات در دوران همه گیری کرونا برای کمک به بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران به کار گرفته شدند، ولی دستمزدشان همسان با سایر نیرو‌های درمانی رسمی و پیمانی پرداخت شده است.

او افزود: در سال گذشته در مجموع ۶۱۰ نیروی جدید به استخدام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در آمدند و پیش بینی می‌شود از محل استخدام سه هزار پرستار جدید در سطح کشور نیز سهمیه‌ای برای علوم پزشکی مازندران اختصاص داده شود.

 انتهای پیام /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۶۸


ارسال