شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ,8 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳
معاون رسانه و آموزش ستاد امربه معروف و نهی از منکر؛
برگزاری اولین دوره آموزشی آنلاین امر به معروف و نهی از منکر در سیستان وبلوچستان
 
معاون رسانه و آموزش ستاد امربه معروف و نهی از منکر سیستان وبلوچستان از برگزاری اولین دوره آموزشی آنلاین فریضتین در استان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، سید مجتبی طباطبایی زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: این دوره برای اولین بار به صورت آنلاین و ویژه خبرنگاران و اهالی فرهنگ و هنر با مشارکت سازمان فضای مجازی بسیج استان برگزار می شود.

وی افزود: ضرورت احیای امر به معروف و نهی از منکر، مصادیق حال حاضر معروفات و منکرات در جامعه، شیوه های نوین مطالبه گری در رسانه، نوع حمایت های قضایی از آمران به معروف و ناهیان از منکر و اخلاق رسانه ای در حیطه فریضتین جزو سرفصل های اصلی این دوره آموزشی آنلاین است.

وی تاکید کرد: به دلیل شرایط حال حاضر کشور و وجود ویروس منحوس کرونا، تمامی کلاس ها و حتی آزمون پایان دوره به صورت آنلاین برگزار می شود و افرادی که موفق به اخذ نمره قبولی شوند گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.

به گفته طباطبایی؛ کسانی که تمایل به شرکت در این دوره دارند از تاریخ 21تیرماه به مدت یک هفته مهلت دارند تا مشخصات هویتی و درخواست خود را از طریق پیام رسان واتس اپ و یا به صورت پیامک به شماره تلفن 09159491438 ارسال کرده و یا به صورت حضوری به ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان واقع در تقاطع خیابان شهید کفعمی و مصطفی خمینی مراجعه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور در این دوره برای تمامی مدیران رسانه و خبرگزاری ها، خبرنگاران، مدیران کانال های خبری و مطالبه گری و اهالی فرهنگ و هنر آزاد و به صورت رایگان می باشد.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۷۰


ارسال