شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ,8 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار:
اهمیت تامین سوخت پایدار؛ افزایش رشد اقتصادی در منطقه است
 
سید کاظم اسد گفت: تامین سوخت پایدار در تمامی عرصه های اقتصادی با برنامه ریزی مدون ودقیق و در راستای سیاستهای کلان وزارت نفت در همه بخش ها به صورت منظم انجام میپذیرد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، سید کاظم اسد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در دیدار با مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان سیستان و بلوچستان، ضمن اشاره به رسالت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در خصوص تامین سوخت مورد نیاز حمل و نقل جاده ای کشور بیان کرد: حمل و نقل جاده‌ای نقش موثری در توسعه کشور و کاهش نابرابری اقتصادی و اجتماعی داشته و وابستگی مستقیم آن با تامین مایحتاج مردم در حمل و نقل کارآمد امری انکارناپذیر است.

وی ادامه داد: برنامه ريزي، دريافت، تامين، توزيع و انتقال فرآورده و همچنين كنترل موجودي فرآورده در این منطقه در حال انجام است.

مدیر منطقه چابهار با اشاره به نقش تعیین کننده بخش حمل و نقل در چرخه اقتصادی منطقه جنوب استان سیستان و بلوچستان افزود: علاوه بر خودروهای سنگین باری و مسافری که نقشی تعیین کننده در چرخه اقتصادی منطقه دارند، افزایش چشمگیر حمل کالا به افغانستان توسط خودروهای این کشور همسایه رسالت شرکت ملی پخش در تامین سوخت مورد نیاز این بخش را بسیار سنگین کرده است که با تلاش های شبانه روزی همکاران تاکنون هیچ مشکلی در تامین سوخت آنها به وجود نیامده است.

وی گفت: افزایش مکان های عرضه سوخت برای خودروهای سنگین و مشکلات ترمینال ها از نکات مورد اهمیت و بحث شهرستان است.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از همکاری و مساعدت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار، خواستار ادامه این روند در جهت حمایت از بخش حمل و نقل در منطقه چابهار شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۸۴


ارسال