چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
انهدام 4 باند حرفه ای قاچاق فرآورده های نفتی در جنوب شرق/ 44 دستگاه تریلی و اتوبوس توقیف شد
 
سردار محمد قنبری از انهدام 4 باند حرفه ای قاچاق فرآورده های نفتی در جنوب شرق کشور خبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی، طی هفته گذشته ضمن انهدام چهار باند حرفه ای قاچاق، 2 محل دپوی سوخت تخریب و 44 دستگاه تریلی سوخت کش و اتوبوس دارای باک اضافه در شهرستان های زاهدان، ایرانشهر، دلگان و سراوان توقیف شد.

وی ادامه داد: در این طرح در مجموع 258 هزار و یکصد و بیست و هفت لیتر انواع فرآورده نفتی قاچاق، شامل 147 هزار و دویست و پنجاه و هفت لیتر گازوئیل، 60 هزار لیتر قیر، چهار هزار نهصد لیتر نفت سفید،  هزار و نهصد و هفتاد لیتر بنزین و 44 هزار لیتر سایر مشتقات نفتی کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در این رابطه 52 فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر متلاشی شد

قنبری در ادامه  از پایان کار باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی خبر داد و گفت: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کنارک با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر را متلاشی  کردند.

وی اضافه کرد: در این عملیات مقتدرانه جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن دستگیری 2سوداگر مرگ، توقیف یک دستگاه خودرو تویوتا هایلوکس مقدار یک تن و 34 کیلو و دویست گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۸۶


ارسال