دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۴
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر؛
نداشتن اینترنت مشکل اساسی دانش‌آموزان در دسترسی به شبکه شاد است/ استفاده از ماسک فرهنگ سازی شود
 
ابوذر کوثری با بیان این که اکثر دانش آموزان ایرانشهری در دسترسی به اینترنت دچار مشکل هستند، گفت: استفاده از ماسک باید بین عموم فرهنگ سازی شود.
به گزارش عصرهامون ابوذر کوثری؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در حقیقت آموزش به صورت حضوری در مدارس به مراتب دارای اثرگذاری بیشتری می باشد؛ از زمان شیوع کرونا شیوه نامه تدریس وزارت آموزش و پرورش تغییر پیدا کرد کرد و با توجه به وضعیت این بیماری چاره ای جز برگزاری مباحث آموزشی به صورت غیر حضوری نداشتیم.


وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: در واقع ساختار آموزش و پرورش، رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی و نظم دهی آموزشی به گونه ای باشد که شرایط بیماری کرونا از وضعیت زرد به سو شرایط سفید تغییر یافت دیگر بهانه یا مانعی برای برگزاری کلاس های آموزشی به صورت غیر حضوری نباشد.


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: اکنون وضعیت این منطقه در زمینه بیماری کرونا قرمز است و فعلا آموزش به صورت غیر حضوری توصیه می شود.


وی با بیان این که باید به قالب های ارائه شده توسط خیرین مدرسه ساز توجه داشت عنوان کرد: از وجود آنان در این زمینه باید بهره برد.


کوثری اضافه کرد: به مسئله ارائه خدمات به وسیله سیم کارت و اینترنت رایگان در بحث آموزش باید به صورت ویژه و طی یک مصوبه توسط نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر برای مناطق محروم مورد پیگیری قرار بگیرد که اگر قرار به آموزش مجازی در شبکه اجتماعی شاد باشد که خلا فضای مجازی احساس نشود و آسیب ها دوچندان نشود و دانش آموزان بهره لازم را از مباحث آموزشی ببرند.


وی اذعان کرد: در زمینه پیشگیری از مبتلا شدن به بیماری کرونا استفاده از ماسک بین عموم فرهنگ سازی شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۰۹۵


ارسال