يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
متهم به قتل فراری پس از 12 ماه در چنگال پلیس چابهار/ گروگان 27 ساله خاشی به آغوش خانواده بازگشت
 
سردار محمد قنبری از دستگیری متهم به قتل فراری پس از 12 ماه توسط پلیس چابهار و رهایی گروگان 27 ساله خاشی از چنگال آدم ربایان خبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستای پیگیری پرونده های معوقه با تلاش و پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی چابهار متهم به قتل، راکب 20 ساله یک دستگاه موتورسیکلت در این شهر شناسایی و پس از 12 ماه فرار روز گذشته در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.

وی ادامه داد: در بررسی جزئیات این پرونده مشخص شد متهم 21 ساله پس از به قتل رساندن مقتول به ضرب گلوله سلاح کمری، موتورسیکلت او را سرقت کرده و در این مدت در شهرهای مختلف استان متواری بوده است.

رهایی گروگان 27 ساله

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه از رهایی گروگان خاشی از دام آدم ربایان خبر داد و گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سراوان جوانی 27 ساله که چند روز قبل توسط سرنشینان یک دستگاه پژو 405 در یکی از محلات خاش گروگان و به مکانی نامعلوم در شهرستان سراوان منتقل شده بود، پس از پنج روز اسارت از چنگال آدم ربایان رها شد و صحیح سالم به آغوش خانواده بازگشت.

قنبری افزود: آدم ربایان که به دلیل اختلافات مالی دست به این اقدام زده بودند قبل از حضور مأموران از محل متواری شدند که تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد.
 
انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۱۱۹


ارسال