دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛
باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر به مناطق مرکزی کشور متلاشی شد/ کشف 4 تن مواد افیونی در 42 عملیات
 
سردار محمد قنبری گفت: باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر به مناطق مرکزی کشور متلاشی شد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی با همکاری ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر به مناطق مرکزی کشور را متلاشی کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن توقیف دو دستگاه وانت تویوتا و زانتیا مقدار یک تن و 128 کیلو گرم مواد افیونی از نوع تریاک از مخفیگاه اعضای این باند حرفه ای قاچاق کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق موادمخدر در سطح استان، حضوری فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

کشف 4 تن مواد مخدر و دستگیری 41 قاچاقچی

قنبری در ادامه از کشف مواد مخدر خبر داد و گفت: با تلاش موثر ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان در 72 ساعت گذشته طی 42 عملیات پلیسی ضمن دستگیری 41 قاچاقچی عمده و خرده فروش مواد مخدر مقدار چهار تن انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در جنوب شرق کشور کشف شد.

وی ادامه داد: در این راستا 17 دستگاه انواع خودرو وانت و سواری از سوداگران مرگ توقیف و 6 قبضه سلاح جنگی و 2 قبضه سلاح شکاری به همراه مقادیر زیادی مهمات مربوطه کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۱۷۵


ارسال