دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۰
کشتی آرای
حباب سکه کاهش یافت
 
نائب رئیس دوم اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: در پایان معاملات امروز حباب سکه حدود ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت و به ۹۰۰ هزار تومان رسید.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد کشتی آرای در خصوص آخرین تحولات بازار سکه و طلا اظهار کرد: دیروز و امروز بازار‌های جهانی تعطیل بود و همین موضوع باعث شد تا قیمت طلا و سکه در بازار‌های داخلی تغییر چندانی پیدا نکند.
وی افزود: روز گذشته طلا و سکه در بازار‌های داخلی بدون هیچ نوسان قیمتی به سر برد، اما امروز با وجود ثبات اونس جهانی، اما به دلیل افزایش ۲۰۰ تومانی نرخ دلار، قیمت‌ها در داخل افزایش یافت. حباب سکه امروز کاهش یافت و به ۹۰۰ هزار تومان رسید.

نائب رئیس دوم اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران بیان کرد: تقاضای خرید مصنوعات طلا یا همان جواهر ساخته شده، این روز‌ها به حداقل خود رسیده تا حدی که تعداد قابل توجهی از واحد‌های صنفی روزهاست که هیچ فروشی نداشته اند و تعدادی از فعالان این حوزه نسبت به تعطیلی واحد‌های خود اقدام کرده اند.
کشتی آرای تصریح کرد: امروز هر قطعه سکه طرح قدیم ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، سکه جدید ۱۰ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان، سکه‌ یک گرمی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۶۵ هزار تومان معامله شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۱۹۱


ارسال