دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۹
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان زاهدان عنوان کرد؛
حجاب وسیله ای برای حفظ گوهر وجود زن است/حضور فعال بسیجیان زاهدانی در راهپیمایی مجازی عفاف و حجاب
 
نصرت گلوی گفت: واجب کردن رعایت حجاب و پوشش زن برای مصونیت از هرگونه انحراف و آسیب و حفظ گوهر وجودی زن است
به گزارش عصرهامون، نصرت گلوی مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز بیان کرد: در دین مبین اسلام و آیات قرآن همواره بر رعایت حجاب، عفاف و پوشش زنان تاکید شده است اسلام با موضوع حجاب، سعی در سالم سازی جامعه، ایجاد امنیت برای زنان و جلوگیری از هوسرانی و گسترش فساد در جامعه دارد.

وی افزود: اسلام با موضوع حجاب به دنبال امن ساختن جامعه برای زنان است تا زمینه فعالیت گسترده بانوان فراهم شود،عفاف و حجاب زن موضوعی است که دشمنان اسلام با تبلیغات کاذب فراوان در رسانه‌ها و فضای مجازی، مصونیت زن را با محدودیت او اشتباه گرفته‌اند.

وی خاطرنشان کرد:دشمن به وسیله ماهواره، فضای مجازی و تهاجم فرهنگی  سعی در ضربه زدن به اسلام را دارد و ترویج بدحجابی را با نمایش زیبایی‌های زن تبلیغ می‌کند این در حالیست واجب کردن رعایت حجاب و پوشش زن برای مصونیت از هرگونه انحراف و آسیب و حفظ گوهر وجودی زن است.

گلوی تاکید کرد: بسیج جامعه زنان زاهدان با هدف کاهش بدحجابی و آسیب‌های حاصل از آن در سطح جامعه و در راستای نهادینه کردن پوشش مناسب برای زنان در نظر دارد در هفته عفاف و حجاب برنامه‌هایی را در سطح شهرها و روستاها برگزار کند که با توجه به شیوع کرونا اکثر این برنامه ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

 

وی اذعان کرد: برگزاری جشن تکلیف برای دختران متکلف، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه عفاف حجاب، برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب، شرکت در راهپیمایی مجازی عفاف و حجاب، اهدای چادر به دختران اهل سنت مکلف، پیگیری افتتاح پایگاه مقاومت بسیج خواهران، انتشار کلیپ و عکس نوشته با موضوع عفاف و حجاب در فضای مجازی از جمله برنامه های اجرایی در هفته عفاف و حجاب است.
 انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۲۱۵


ارسال