چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۱
سرمربی پرسپولیس به تقویت تیم فکر می‌کند؛
دو مدافع سرشناس در لیست خرید قطعی گل‌محمدی
 
با توجه به این موضوع که سرخ‌ها می‌خواهند برای فصل آینده هم تیم قدرتمندی را در اختیار داشته باشند، به نظر می‌رسد اعضای کادر فنی به دنبال حضور نفرات دلخواه خود هستند.
به گزارش عصرهامون به نقل از برنا، تیم فوتبال پرسپولیس که با 56 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر ایستاده، فاصله چندانی با کسب چهارمین قهرمانی متوالی خود ندارد و این مهم به‌زودی می‌تواند رخ بدهد.

با توجه به این موضوع که سرخ‌ها می‌خواهند برای فصل آینده هم تیم قدرتمندی را در اختیار داشته باشند، به نظر می‌رسد اعضای کادر فنی به دنبال نفرات دلخواه خود هستند.

در این زمینه شنیده می‌شود در قلب خط دفاع با توجه به حضور سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان و وجود چند بازیکن جوان و آینده‌دار، کادر فنی این تیم اعتقادی به جذب مدافع وسط جدید ندارد اما یحیی و دستیارانش اعتقاد دارند که بزرگترین نقطه ضعف سرخ‌پوشان در سمت چپ و راست خط دفاعی بوده و به همین منظور به دنبال حضور بازیکنان مدنظر خود هستند.

در سمت راست خط دفاعی به ترتیب اولویت دانیال اسماعیلی‌فر ستاره ذوب‌آهن و فرزاد جعفری دفاع راست فولاد که این روزها به کرونا مبتلا شده، نظر گل‌محمدی را به خود جلب کرده‌اند. در سمت چپ خط دفاعی علی نعمتی مدافع شهرخودرو که سابقه شاگردی یحیی در مشهد را دارد گزینه اصلی تقویت این جناح است، ضمن اینکه پرسپولیس نیم نگاهی به جذب یک مدافع جوان لیگ یکی نیز دارد.

در رابطه با اسماعیلی‌فر لازم به ذکر است که بین او و مدیران ذوب‌آهن اختلاف جدی وجود دارد تا جایی‌که دانیال ادعا دارد 6 ماه از قرارداد او باقیمانده و مدیران ذوب، اعتقاد به قرارداد یک ساله او و سبزپوشان دارند. با همه این تفاسیر دانیال به یحیی قول داده که شخصاً رضایتنامه‌اش را دریافت خواهد کرد که امری بسیار سخت و مشکل به نظر می‌رسد.

انتهای پیام/ 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۲۲۴


ارسال