دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۶
جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر:
دومین مرحله رزمایش پدافند دفاع زیستی در شهر محمدان برگزار شد
 
هاشم جهانتیغ با بیان این که معابر و اماکن عمومی توسط بسیجیان حوزه مقاومت شهید توکلی شهر محمدان ایرانشهر ضدعفونی شدند؛ گفت: تیم های جهادی در خط مقدم مبارزه با کرونا در کنارمدافعان سلامت در بخش بهداشت و درمان هستند.
   به گزارش عصرهامون هاشم جهانتیغ، جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: به جهت پیشگیری از ابتلا مردم به ویروس منحوس کرونا، عملیات گندزدایی و ضدعفونی منازل مردم، معابر، اماکن عمومی و کوچه ها توسط تیم های جهادی حوزه مقاومت شهید توکلی شهر محمدان اجرایی شد.وی با بیان این که بیماری کرونا کشور را از روزهای پایانی بهمن تاکنون درگیر کرده، افزود: کووید_۱۹ جان بسیاری از هموطنان را گرفته و خسارات بسیاری را از لحاظ روحی، روانی، درمانی و اقتصادی به خانواده‌ ها وارد کرده است، اما در این میان بسیجیان و نیروهای سپاه پاسداران با حضور در خط مقدم بهداشت، برای انجام اقداماتی جهت پیشگیری و مقابله با این بیماری منحوس، تلاش می کنند.


جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: در دومین مرحله رزمایش پدافند زیستی سپاه ضدعفونی و گندزدایی معابر، اماکن عمومی شهر محمدان توسط بسیجیان انجام شد.


وی اضافه کرد: این رزمایش با هدف رفع آلودگی، ضدعفونی معابر و حواشی این شهرستان به منظور امیدآفرینی، حمایت نیروهای مسلح از کادر درمانی و دل گرمی مردم با همکاری ارگانهای دولتی صورت گرفت.

این مقام مسئول تصریح کرد: اصلی ترین دغدغه ما، دفاع از مردم در برابر این ویروس است. امروز بسیجی ها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کنار مدافعان سلامت در بخش بهداشت و درمان هستند و مردم ما همواره نشان دادند که با اتکا به خداوند، اتحاد و همدلی در صحنه های مختلف حضور دارند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۲۴۲


ارسال