سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۱
جانشین ناحیه مقاومت سپاه شهرستان زاهدان عنوان کرد؛
مشارکت 52 گروه جهادی بسیج در مرحله دوم رزمایش دفاع زیستی در زاهدان
 
حسین بدیع روشن گفت: مرحله دوم رزمایش دفاع زیستی با حضور 52 گروه جهادی در شهرستان زاهدان در حال برگزاری است.
به گزارش عصرهامون،سرهنگ پاسدار حسین بدیع روشن جانشین ناحیه مقاومت سپاه شهرستان زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز بیان کرد: رزمایش دفاع زیستی با هدف ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهرستان‌ زاهدان و به منظور ایجاد وحدت، امید آفرینی در مردم و حمایت نیرو‌های مسلح از کادر درمانی انجام می‌شود.

وی افزود: از آنجاییکه با مجاهدت بسیجیان گروه‌های جهادی و مردم، صحنه‌های بی‌بدیل ایثارگری در مرحله اول مبارزه با کرونا خلق شد و با توجه به تداوم شیوع کرونا و لزوم حضور بسیج و نیروهای مسلح در کنار کادر درمانی و مردم، رزمایش دفاع زیستی با حضور 52 گروه جهادی بسیج و بیش از700 بسیجی در شهرستان زاهدان در حال برگزاری است.

وی خاطرنشان کرد: ضد عفونی اماکن پر تردد و پرتجمع، توزیع ماسک رایگان، فعالیت کارگاه های تولید ماسک،توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی میان خانوار‌های آسیب دیده از کرونا، نظارت بر فروشگاه‌ها و تاکید و سفارش بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کنترل بیماری کرونا و  حضور بسیجیان درپویش مجازی " ماسک بزن همشهری" از جمله اهداف این رزمایش برای مقابله با ویروس کرونا است.

 

بدیع روشن تاکید کرد: امروز خوشبختانه علی‌رغم وضعیت سخت بیماری کرونا فضای وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان ارگان‌ها و نهاده‌ای دولتی و غیردولتی برقرار است و به امید خداوند بر این وضعیت نیز چون روزهای سخت دیروز غلبه پیدا خواهیم کرد.

 

وی اذعان کرد:نیرو‌های سپاه و بسیج استان از ابتدای شیوع کرونا برای همکاری با مردم و نیرو‌های بهداشتی و درمانی حضور داشته اند و این همراهی تا شکست کرونا ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۲۵۹


ارسال