شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر؛
برخورد قاطع دستگاه قضا با قاچاقچیان/مبارزه باقاچاق وظیفه ای همگانی است+تصویر
 
محسن گل محمدی گفت: دستگاه قضا با قاچاقچیان و سودجویانی که با جان و مال مردم بازی می کنند با قدرت برخورد می کند.
به گزارش عصرهامون محسن گل محمدی، دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بیش از ۳/۵ تن مواد مخدر طی درگیری مسلحانه کاروان حمل مواد مخدر با ماموران انتظامی در این منطقه کشف شد.


وی در تکمیل مطلب فوق؛ افزود: مواد مخدر ذکر شده توسط تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر ستاد انتظامی شهرستان ایرانشهر طی چهار عملیات مجزا کشف شده است.


بالغ بر ۳/۵ تن مواد مخدر کشف شد


دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر ادامه داد: این نوع مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش بودند که در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است.


وی در ادامه عنوان کرد: در این عملیات ها مجموع ۷ نفر متهم دستگیر و شش دستگاه خودرو سواری، وانت و چهار قبضه سلاح به همراه مهمات آن ها نیز توقیف شده است.


کشف بیش از ۵۰ تن شیرخشک قاچاق در ایرانشهرمحسن گل محمدی، دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار پهره بیان کرد: روز گذشته مأموران ستاد انتظامی این شهرستان مستقر در ایست و بازرسی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) در محور "ایرانشهر-بم" هنگام کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه تریلی کشنده مشکوک که پس از اخذ دستور قضایی، با متوقف کردن کامیون ها و بازرسی از تریلی ها مجموع ۵۰ تن و ۵۰۰ کیلوگرم شیر خشک قاچاق و فاقد مجوزهای قانونی را کشف و ضبط کردند.


وی افزود: ارزش محموله های کشف شده توسط کارشناسان اداره گمرک ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است.


دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر ادامه داد: خودروها توقیف و پرونده رانندگان متخلف در حال رسیدگی می باشد.


وی همچنین قاچاق کالا را به عنوان تهدیدی جدی برای بخش بازار تولید و صنعت کشور نام برد و تصریح کرد: مبارزه با این موارد یک تکلیف همگانی است و دستگاه قضایی در برخورد با این پدیده شوم با جدیت اقدام خواهد کرد.


کشف انبار احتکار برنج در ایرانشهر


دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: پس از رصد اطلاعاتی دقیق و هماهنگی‌های قضایی صورت گرفته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه این شهرستان یک انبار بزرگ برنج شمال ۶۰۰ کیسه برنج ۴۰ کیلویی کشف و ضبط شد.


گل محمدی افزود: ارزش ریالی برنج‌های احتکار شده بیش از ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است و انبار فوق به دلیل عدم اعلام موجودی از سوی مالک به اداره صمت و احتکار مایحتاج ضروری پلمپ و متهم به مراجع قضایی تحویل داده شد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۲۷۰


ارسال