سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶
به مناسبت هفته حجاب و عفاف انجام شد؛
مراسم تجلیل از بانوان فاطمی در شهرستان زاهدان
 
زینب رضوانی از برگزاری مراسم تجلیل از بانوان بسیجی شهرستان زاهدان به مناسبت هفته حجاب و عفاف خبر داد.
به گزارش عصرهامون،زینب رضوانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کوثر شهرستان زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز بیان کرد: حجاب و عفاف همواره بخشی عمده از رسالت انبیا و اولیای ادیان و علما بوده و رعایت حجاب اسلامی باعث تهذیب و تزکیه نفس و نزدیکی به خداوند است.

وی افزود: رعایت و ترویج حجاب و عفاف به‌عنوان یکی از دغدغه‌های امروز جامعه اسلامی و موضوعی حساس در جنگ نرم، از سوی مقام معظم رهبری و بسیاری از علما و بزرگان نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

وی اذعان داشت: جوانان و نوجوانان نیازمند الگوی مناسب حجاب در جامعه هستند و باید الگوهای حجاب و عفاف را هرچه بيشتر در قالب آثار ارزشی، فرهنگی و هنری و برنامه‌های عملی به مردم شناساند.

 
 
به مناسبت هفته حجاب و عفاف، برنامه های متنوعی از جمله ،برپایی نمایشگاه عکس و پوستر عفاف و حجاب، نشست بانوان با موضوع عفاف و حجاب، برگزاری کارگاه عفاف و حجاب، برگزاری مسابقات نقاشی با موضوع حجاب، تجلیل از بانوان فاطمی، برگزاری جشن تکلیف خانگی برای دختران دانش آموز، برپایی کارگاه آموزش ساخت تاج و دسته گل عروس و حضور در پویش مجازی هفته حجاب و عفاف در این حوزه مقاومت بسیج برگزار شده است.
 


 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۲۹۷


ارسال