شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هامون؛
عملیات شانه سازی 23 کیلومتر از محور زابل – زاهدان پایان یافت
 
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هامون گفت: عملیات شانه سازی و اصلاح شیب شیروانی محور اصلی زابل – زاهدان به طول 23 کیلومتر و عرض یک و نیم متر در محدوده این شهرستان انجام شد.
 حامد سروی نیا، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هامون در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: این عملیات مهم راهداری در راستای طرح ملی بهسازی و ارتقای کیفی روکش آسفالت محورهای مواصلاتی و به منظور فراهم شدن زمینه تردد ایمن و روان کاربران جاده ای از کیلومتر 70 تا کیلومتر 93 محور اصلی زابل- زاهدان، به صورت پیمانی از محل اعتبارات استانی و ملی اجرایی گردید.


وی با اشاره به اهمیت حفظ شانه های راه در کاهش سوانح جاده ای گفت: در صورت بروز نقص فنی در خودرو و نیاز به پارک و یا انحراف از جاده به هر دلیل ممکن، شانه جاده مناسب نقش مهمی در کاهش بروز سوانح رانندگی خواهد داشت.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هامون تاکید کرد: با توجه به تردد بالای انواع وسائل نقلیه در محور های مواصلاتی این شهرستان به ویژه محور اصلی زابل-زاهدان، تأمین شرایط مناسب جاده و ارتقای ایمنی آنها، در اولویت کاری این اداره قرار دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۳۲۷


ارسال