يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰
محمدحسین فرح‌بخش
برای حفظ جان مردم سینما را تعطیل کنید/ به جای اکران، فیلم‌ها را به تلویزیون بفروشید
 
تهیه کننده و کارگردان سینما در خصوص وضعیت اکران سینما و توقف آن به دلیل شیوع موج دوم کرونا گفت: به نظر من با توجه به شرایط کنونی و بحران کرونا و همینطور دستور وزارت بهداشت سینما ها را باید تعطیل کنند و اکران ها متوقف شود چون الان وضعیت خیلی خطرناک شده است.
به گزارش عصرهامون محمدحسین فرح بخش تهیه کننده و کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص وضعیت اکران سینما و توقف آن به دلیل شیوع موج دوم کرونا گفت: به نظر من با توجه به شرایط کنونی و بحران کرونا و همینطور دستور وزارت بهداشت سینما ها را باید تعطیل کنند و اکران ها متوقف شود چون الان وضعیت خیلی خطرناک شده است.
وی افزود: تهیه کننده ها و سینماداران به دلیل نداشتن درآمد و گرفتاری هایی که دارند با توقف اکران موافق نیستند و حق دارند اما متاسفانه به خاطر مسئله کرونا باید این روند متوقف شود چون که روز به روز وضعیت خطرناک تر می شود و حتی استقبالی هم از فیلم ها نمی شود. به نظرم سینماداران و تهیه کنندگان باید چند روزی تحمل کنند تا ببینند وضعیت به چه شکلی می شود.
این تهیه کننده و کارگردان کشورمان در خصوص ادامه اکران فیلم های روی پرده و دیگر فیلم هایی که در انتظار اکران هستند به صورت اکران آنلاین اظهار داشت: به نظرم الآن افکار و اذهان آن قدر مغشوش و خسته اند که اکران آنلاین هم نمی تواند جوابگو باشد، به نظرم باید چند روزی صبر کرد تا بتوان یک بررسی بهتری انجام داد.
محمدحسین فرح بخش در پایان در پیشنهادی برای فیلم های در صف اکران با توجه به شرایط کرونا گفت: به نظرم اگر قرار باشد مدت ها سینما تعطیل باشد بهتر است با تلویزیون همکاری کنند، فیلم ها را به تلویزیون بفروشند و تلویزیون آن ها را پخش کند و یا حتی می توان فیلم ها را به صورت «سی دی» و «دی وی دی» عرضه کرد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۳۳۶


ارسال