شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۷
هدف روزنامه اصلاح طلب از القای تنش میان سران قوا چیست؟
 
روزنامه اعتماد طی یک خبرسازی قابل توجه سعی در القای تنش در جلسه اقتصادی سران قوا کرده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ روزنامه اعتماد طی یک خبرسازی قابل توجه سعی در القای تنش در جلسه اقتصادی سران قوا کرده است؛ این روزنامه که از بحث و جدل اقتصادی سران دو قوه یعنی مجلس و دولت حکایت کرده، نوشته است سران قوا در این جلسه بر سر مدیریت اقتصادی کشور با هم به چالش برخورده اند.
روزنامه اعتماد با این خبرسازی اینگونه القا می کند که سران قوا به جای تعاملی که از آنها انتشار می رود به مجادله با هم در این جلسه پرداخته اند. این درحالی است که اخیرا رهبر معظم انقلاب در دیدار ویدئو کنفرانسی با نمایندگان مجلس از تعامل بیشتر میان دولت و مجلس سخن گفته اند. 
 
درحالی که جلسه سران قوا اینگونه که روزنامه اعتماد فضا را تنش آمیز توصیف کرده، نبوده و حتی از بسته اقتصادی مجلس برای حل مشکلات اقتصادی کشور استقبال شده است.
 
خبرها حاکی از آن است که فضای جلسه اقتصادی سران قوا بسیار مثبت بوده است و حتی طرفین در ادامه این جلسات تاکید داشته اند و آنرا در هماهنگی و حل مشکلات اقتصادی مثمر ثمر توصیف کرده اند.
 
مشخص نیست که این روزنامه اصلاح طلب با القاسازی و انتشار اخبار اینچنینی چه نیتی داشته است.
 
این در شرایطی است که این روزنامه پیشتر نیز مانند رویه ای که اصلاح طلبان درباره مجلس یازدهم پیش گرفته اند در جهت ناکارآمد و جنجالی جلوه دادن خانه ملت حرکت کرده است. 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۳۳۸


ارسال