يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۷
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
آغاز به کار ۲۷۲ نیروی پیمانی جدید سیستان و بلوچستان از شهریور ۹۹
 
مهرداد عرب اول گفت: اعتبار لازم جهت شروع به کار ۲۷۲ نیروی پیمانی جدید دستگاه های اجرایی سیستان و بلوچستان از شهریور ماه ۹۹ تامین شد‌‌.
مهرداد عرب اول، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان در حاشیه اولین جلسه شورای توسعه مدیریت استان در سال ۹۹ در گفت و گو با عصرهامون گفت: اولین جلسه شورای توسعه مدیریت استان در سال ۹۹ با ریاست، احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با هفت دستور کار برگزار شد که از مهم ترین مواردی که در جلسه امروز مطرح شد می توان به مجوز استخدام ۴۰۰ نیرو برای سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

 وی ادامه داد: از این۴۰۰ نفر مجوز استخدامی حدود ۲۷۲ نفر مربوط به دستگاه های اجرایی هستند که مشمول بودجه استان هستند و اعتبار آن ها در استان تامین می شود که در پی رایزنی که با سازمان برنامه و بودجه کشور داشتیم اعتبار مورد نیاز برای این افراد تامین شده است و از پایان شهریور ماه امسال امکان حضور در دستگاه را دارند.

این مقام مسئول تصریح کرد: ۱۲۸ نفر نیز مربوط به دستگاه های ملی است که برای تامین اعتبار آن ها از طریق دستگاه های متولی که در استان وجود دارد تلاش و پیگیری شده که منابع آنها هم تامین شود و بتوانند به مجموعه کادر اداری استان اضافه شوند.

عرب اول افزود: دستور کار دیگری که حائز اهمیت بود، ارزیابی دستگاه های اجرایی استان است که مربوط به سال ۱۳۹۸ بوده و در دو بعد شاخص‌های عمومی و اختصاصی فرآیند کار را در این جلسه طرح موضوع کردیم.

وی تصریح کرد: شاخص ها، اوزان آن و نحوه ارزیابی دستگاه ها و اینکه چه تعداد دستگاه‌ و با چه کیفیتی در جشنواره شهید رجایی امسال که در شهریورماه برگزار خواهد شد، به عنوان دستگاه‌ برتر معرفی می شوند، مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۳۵۶


ارسال