يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۸
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار خبر داد:
برخورد قاطع با گران فروشی در بازار چابهار/ مدیران متخلف سوله ماهی فروشان رهسپار تعزیرات حکومتی شدند
 
حمیدرضا شایان گفت: هر گونه افزایش قیمت خودسرانه که از طریق مراجع قانونی تشخیص داده شود با برخورد شدید دستگاه قضایی و تعزیرات حکومتی مواجه خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، حمیدرضا شایان؛ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: بازرسان اداره صمت شهرستان چابهار در پی اعلام شکایت های مردمی مبنی بر افزایش غیرمنطقی قیمت انواع ماهی در بازار ماهی فروشان (دو سوله ماهی واقع در خیابان دریا) با حضور در محل، علاوه بر تذکر به متصدیان برای فروش انواع ماهی براساس نرخ مصوب و نصب شده در تابلوهای الکترونیکی، متخلفین به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی ادامه داد: با توجه به شواهد کسب شده توسط بازرسین اداره صمت مدیریت هر دو سوله متخلف شناخته شده و 2 پرونده تخلف بازرسی شامل "تخلف گرانفروشی و عدم نصب نرخنامه" تشکیل و جهت صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهار تصریح کرد: شهروندان توجه کنند تا در زمان خرید ماهی، قیمت فروش توسط متصدی غرفه با نرخ نصب شده بر روی تابلوی نرخنامه الکترونیکی، مطابقت داده و در صورت مغایرت، شکایت خود را جهت بررسی و پیگیری به سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.

وی با اشاره به گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی عرضه کننده مواد پروتئینی گفت: بازرسی مشترک با حضور نمایندگان فرمانداری، دامپزشکی، صمت، مرکز بهداشت و اتحادیه مواد پروتئینی و رستوران داران از واحدهای صنفی عرضه کننده مواد پروتئینی سطح شهر چابهار بازدید به عمل آمد.

شایان افزود: بررسی موضوعات مرتبط با نرخ و قیمت و رعایت موازین بهداشتی، تذکرات لازم در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به متصدیان صنفی داده شد.

وی خاطر نشان کرد: هر گونه افزایش قیمت خودسرانه که از طریق مراجع قانونی تشخیص داده شود با برخورد شدید دستگاه قضایی و تعزیرات حکومتی مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۳۵۹


ارسال