يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۸
در حرکتی جهادی از سوی جامعه بسیج زنان چابهار؛
بانوان بسیجی خون خود را برای کمک به بیماران اهدا کردند/ بانوان بهترین مروجان اهدای خون در خانواده‌ها و جامعه است
 
جمعی از بانوان بسیجی شهرستان چابهار در راستای اجرای طرح جهادی با حضور در مرکز انتقال خون، پیشگام در اهدای خون شدند تا با اهدای خون خود به بیماران نیازمند، به فراورده‌های خونی کمک کنند.
به گزارش عصرهامون، مهرانگیز سجادی؛ مسئول دفتر بسیج جامعه زنان شهرستان چابهار در حاشیه رزمایش اهدای خون در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به اینکه این امر خداپسندانه که در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری و کمک به مردم شهرستان است، بیان کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: “اهدای خون باعث نجات جان انسان‌ها می‌باشد، امری مستحسن، شایسته و خداپسند است و سزاوار است مومنین در انجام این امر کوشا بوده و حتی المقدور از این کار دریغ نورزند. ” بانوان بسیجی شهرستان چابهار خون خود را به هم نوعان خود اهدا کردند.
 
وی ادامه داد: خواهران بسیجی با اهدای خون این فریضه معنوی و عمل شایسته را به نحو احسن انجام دادند.
 
مسئول بسیج جامعه زنان چابهار افزود: بانوان بسیجی همواره وظیفه خود را نسبت به جامعه و مردم به ویژه در این شرایط که کشورمان درگیر مبارزه با ویروس کرونا است به بهترین نحو انجام دادند.
 
سجادی تصریح کرد: معتقدیم که بانوان بهترین مروجان اهدای خون در خانواده‌ها و جامعه است و خانه‌ای که از نعمت یک مادر یا دختر اهداکننده خون بهره‌مند باشد یک پایگاه ترویج اهدای خون است.
 
فرمانده سپاه شهرستان چابهار در حاشیه رزمایش خون بانوان بسیجی به خبرنگار چهاربهاران گفت: این طرح خداپسندانه در محل مرکز انتقال خون شهرستان انجام شد و تعدادی از خواهران بسیجی با اهدای خون خود، در این طرح شرکت کردند.
 
محمدعلی پوراحمدیان افزود: استمرار این امر خداپسندانه می تواند نقش بسیار موثری در تسریع روند ریشه کنی کرونا داشته باشد.
 
وی با اشاره به اینکه بانوان بسیجی بارها نشان داده اند که در همه زمینه ها پیشگام هستند تصریح کرد: بانوان از همان ابتدای آغاز شیوع کرونا حضور داشتند تا پیش از این در زمینه تهیه ماسک و گان خوش درخشیدند و حالا در اهدای خون وارد عمل شده اند.
 
فرمانده سپاه چابهار خاطرنشان کرد: بانوان همواره در هر عرصه‌ای ورود کرده‌اند توانسته‌اند در آن حوزه‌ها تحول ایجاد کنند و در این خصوص نیز می‌توانند فرهنگ‌سازی خوبی انجام دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۳۷۸


ارسال