شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ,8 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۳
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر:
پارک علم و فناوری راه اندازی می شود/ حل مشکلات ازدواج جوانان در گرو عمل‌گرایی مسئولین
 
ابوذر کوثری از راه اندازی پارک علم و فناوری در ایرانشهر خبر داد و گفت: مشکلات اقتصادی نباید باعث فرار جوانان از ازدواج شود.
به گزارش عصرهامون ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: پارک علمی و فناوری در آینده نزدیک در این شهرستان راه اندازی می شود.

وی با اشاره به وجود افراد نخبه، جوان و تحصیل کرده در ایرانشهر افزود: راه اندازی پارک علم و فناوری ایده‌های جوانان در زمینه‌های مختلف را شکوفا خواهد کرد.

فرماندار ایرانشهر با بیان این که این شهرستان یکی از جوان ترین شهرهای کشور است، عنوان کرد: بافت جمعیت جوان روحیات خودش را دارد که زیر ساخت های ورزشی پاسخگوی تحرک و ورزش این جمعيت جوان نیست.

وی با اشاره این که توجه به امر ورزش به عنوان یک مقوله بسیار مهم در حفظ سلامتی، شادابی و نشاط جامعه تاثیرگذار است و بر ضرورت توسعه ورزش همگانی در شهرستان ایرانشهر تاکید کرد گفت: باید انگیزه لازم بین اقشار مختلف جامعه ایجاد کنیم تا افراد در سنین مختلف در ورزش های همگانی و صبحگاهی که در پارک ها و بوستان های این منطقه برگزار می شود حضور یابند.

کوثری با تاکید بر همکاری تمامی ادارات با اداره ورزش و جوانان و فراهم کردن زمینه آن برای کارمندان، تصریح کرد: ورزش به زندگی شور و امید می بخشد و تلاش برای همگانی کردن ورزش، تلاش برای بانشاط کردن جامعه است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر به اهمیت ازدواج جوانان از دیدگاه اسلام اشاره کرد و گفت: تسهیل در امر ازدواج یکی از وظایف اجتماعی تمامی مدیران و فعالان حوزه های اجتماعی در این شهرستان است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ازدواج امری مبارک است که با پرداخت تسهیلات به جوانان زمینه آن را باید برای آنان باید فراهم کنیم و مشکلات اقتصادی نباید باعث فرار جوانان از این امر بسیار مهم شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۳۹۰


ارسال