شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ,8 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵
رئیس سازمان جمعیت هلال احمر ایرانشهر:
آماده باش کامل 3 تیم واکنش سریع هلال احمر برای امدادرسانی/ تاکنون خسارتی گزارش نشده است
 
محمدرضا کرد با بیان این که تاکنون خسارتی گزارش نشده است، گفت: با توجه به شرایط جوی 3 تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر برای مقابله با حوادث احتمالی در حالت آماده باش کامل می باشد.
به گزارش عصرهامون محمدرضا کرد، رئیس سازمان جمعیت هلال احمر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: با توجه به شرایط جوی ناپایدار و بروز حوادث احتمالی اعلام وضعیت هواشناسی به برخی مناطق سیستان و بلوچستان نیروهای امدادگر و نجاتگر و پرسنل شعب جمعیت هلال احمر این استان، به حالت آماده باش در آمدند.


وی افزود: هم اکنون 3 تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر در شهرستان ایرانشهر آماده باش هستند و هر تیم شامل 12نفر ارزیاب می باشد.
وی در تکمیل مطلب فوق، تصریح کرد: 2تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر در ایرانشهر و یک تیم واکنش سریع ارزیاب هم در بخش بزماندر حالت آماده باش کامل هستند.


وی به فراهم بودن تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای امدادرسانی و ارائه خدمات در راستای بروز حادثه احتمالی اشاره کرد و گفت: مردم باید از تردد و اتراق در مسیر رودخانه های محلی به شدت خودداری کنند.


  کرد خاطر نشان کرد: درصورت هرگونه حادثه، مردم می توانند با شماره 112 تماس بگیرند تا در سریعترین زمان،امدادرسانی لازم صورت پذیرد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۴۰۱


ارسال