سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۲
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر:
کرونا ساعت کاری اصناف را تغییر داد/ کسبه ها ماسک را فراموش نکنند
 
احمد رضا هاشمزهی با اشاره به این که ساعات کاری اصناف غیر ضروری از یازدهم خرداد از ساعت ۷ صبح تا ۱۸ عصر می باشد، گفت:از کسبه تقاضا داریم همکاری لازم را در رعایت حداکثری فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک به کار بگیرند.
به گزارش عصرهامون، احمد رضا هاشمزهی، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در راستای ادامه فعالیت و ساعت کاری صنوف غیر ضروری، دکه بازار توسط اعضا ستاد مبارزه با بیماری کرونا بحث و تبادل نظراتی صورت گرفته که مقرر شد تا پایان عید سعید قربان فعالیت این اصناف با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی طبق روال قبل یعنی ساعت کاری ۹ صبح الی ۱۸ عصر ادامه داشته باشد.

وی در ادامه مطلب فوق، افزود: از تاریخ یازدهم مرداد ماه ساعت کاری برای کلیه صنوف در ایرانشهر از ساعت ۷ صبح الی ۱۹ شب تغییر یافته است.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه ایرانشهر ادامه داد: در صورت عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی و شیوع بیماری کرونا در شهرستان،
مجددا محدودیت های قبل مورد استفاده اصناف قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: لذا از کلیه مردم، کسبه و صنوف تقاضا داریم همکاری لازم را در رعایت حداکثری فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک به کار بگیرند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۷۴۵


ارسال