يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۷
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛
باند حرفه ای و مسلحانه قاچاق مواد مخدر به عمق کشور متلاشی شد/رهایی گروگان 37 ساله خاشی پس از 23 روز اسارت
 
سردار محمد قنبری از انهدام باند حرفه ای و مسلحانه مواد مخدر به عمق کشور و رهایی گروگان 37 ساله خاشی پس از 23 روز اسارت خبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی با همکاری تیم های از ماموران انتظامی شهرستان خاش یک باند حرفه ای و مسلحانه قاچاق مواد مخدر به عمق کشور را متلاشی  کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات مقتدرانه که محور خاش-جون آباد صورت گرفت ضمن توقیف یک دستگاه وانت تویوتا مقدار یک تن و 149 کیلو و چهارصد گرم مواد مخدر شامل  963 کیلو و هشتصد گرم تریاک و 185کیلو و هفتصد و هشتاد و چهار گرم حشیش به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف شد.

رهایی گروگان خاشی

این مقام ارشد نظامی در ادامه از آزادی گروگانی در خاش خبر داد و گفت: در عملیات مقتدرانه تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی شهرستان خاش گروگان 37 ساله که در محور "خاش-اسماعیل آباد" توسط سرنشینان 2 دستگاه پژو 405 در پی اختلافات مالی گروگان گرفته شده بود پس از 23 روز اسارت از چنگال آدم ربایان رها شد.

وی ادامه داد: در این عملیات یکی از اعضای این باند گروگان گیری ساعتی پس از رهایی گروگان در عملیاتی ضربتی هنگام تردد در سطح شهر خاش شناسایی و دستگیر شد.

کشف دپوی بزگ سوخت قاچاق

قنبری در ادامه از کشف سوخت در زاهدان خبر داد و اذعان کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی، با تلاش شبانه روزی خود یک دپوی بزرگ فرآوردهای سوختی قاچاق را در شهرک صنعتی زاهدان کشف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از این دپو مقدار 91 هزار لیتر فرآورده های سوختی قاچاق شامل 33 هزار قیر، 58 هزار لیتر فراکشن و مواد اولیه آن را کشف، یک قاچاقچی دستگیر و با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۷۵۳


ارسال