يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
2 شرور مسلح در چنگال پلیس امنیت "دلگان"/ باند حرفه ای سرقت به عنف در زاهدان متلاشی شد
 
سردار محمد قنبری از دستگیری 2 شرور مسلح توسط پلیس امنیت شهرستان دلگان، رهایی گروگان 65 ساله چابهاری از دام آدم ربایان و انهدام باند حرفه ای سرقت در زاهدان خبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با تلاش و پیگیری ماموران عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی شهرستان دلگان و در راستای پیگیری پرونده های معوقه 2 جوان شرور و تحت تعقیب مقامات قضائی دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات از مخفیگاه این 2 شرور یک قبضه سلاح گرم و مقادیری مهمات مربوطه کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: تیراندازی منجر به جرح، حمل سلاح سرد، سرپیچی و تمرد از قانون، درگیری های متعدد منجر به جرح با شهروندان از جمله شرارت های این 2 متهم است که در دستگاه های قضائی و امنیتی به ثبت رسیده است.


قنبری با اشاره به معرفی این افراد شرور به دستگاه قضائی خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش کرده و به هیچ فردی اجازه نخواهد داد با اقدامات غیر قانونی و خلاف، موجبات برهم زدن نظم عمومی و آسایش مردم را فراهم کند.

رهایی گروگان چابهاری

قنبری در ادامه از گروگان گیری در چابهار خبر داد و گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان چابهار مردی 65 ساله که توسط سرنشینان 2 دستگاه پژو  405 در باغ شهرداری  شهر چابهار گروگان گرفته شده بود، در کمتر از 11 روز از چنگال آدم ربایان رهیی یافت و صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت.

وی ادامه داد: در این پرونده گروگان گیران برای رهایی فرد ربوده شده مبلغ 30 میلیارد ریال را از خانواده گروگان مطالبه کرده بودند که تلاش برای دستگیری آنها کماکان ادامه دارد.

انهدام باند حرفه ای سرقت در زاهدان

قنبری در ادامه از انهدام باند حرفه ای سرقت خبر داد و گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هوشیاری و سرعت عمل ماموران یگان امداد شهر زاهدان یک باند حرفه ای سرقت به عنف منزل در کمتر از یک ساعت از سرقت متلاشی شد.

وی افزود: در این عملیات ضمن دستگیری سه سارق به عنف در بازرسی از خودرو پژو توقیف شده از متهمان 103 گرم طلای مسروقه، هشت دستگاه تلفن همراه ،یک قبضه کلت کمری و چند قبضه چاقو کشف شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۷۹۷


ارسال