چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸
قالیباف:
گروه‌های مردمی با روحیه دوران دفاع مقدس به یاری کادر پزشکی شتافتند
 
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدای شیوع کرونا، افراد و گروه‌های داوطلب مردمی با همان روحیه دوران دفاع مقدس به یاری کادر پزشکی شتافتند و به اقشار مختلف جامعه، نیازمندان و محرومان یاری رساندند.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز با حضور در منزل جهادگر آسمانی «مهدی حبیب پور» با خانواده وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که مهدی شریفیان، نماینده مردم اسلامشهر در مجلس شورای اسلام هم حضور داشت، رئیس مجلس شورای اسلامی طی سخنانی با برشمردن مجاهدت‌های جهادگران در یاری رساندن به مردم اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا، افراد و گروه‌های داوطلب مردمی باحرکت‌های جهادی با همان روحیه دوران دفاع مقدس به یاری کادر پزشکی شتافتند و به اقشار مختلف جامعه، نیازمندان و محرومان یاری رساندند.

قالیباف با قدردانی از تلاش‌های بی‌وقفه و مؤمنانه تمام کسانی که در راه مقابله و مبارزه با ویروس کرونا تلاش کردند، افزود: از ابتدای شروع این بیماری گروه‌های داوطلب و حرکت‌های جهادی با همان روحیه دوران دفاع مقدس در حد توان خود به یاری کادر پزشکی شتافته و در موضوعات مختلف اعم از تولید ماسک و توزیع محلول‌های ضدعفونی و پاکسازی محلات و همچنین یاری رساندن به محرومان با اجرای طرح مساوات در تأمین مایحتاج نیازمندان تلاش چشمگیری را انجام دادند.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اگر تلاش‌ها و خدمات افرادی چون مرحوم حبیب‌پور و دیگر شهدای عرصه سلامت نبود، امروز مشکلات مردم چندین برابر می‌شد؛ موفقیت‌های بدست آمده حاصل تلاش‌های این عزیزان و همکاری و همراهی مردم است.

به گزارش فارس؛ بسیجی جهادگر آسمانی مهدی حبیب‌پور که از مؤسسین مرکز خیریه جوادالائمه (ع) در شهرستان اسلامشهر بود، پس از ۱۰ روز بستری شدن در بیمارستان در اثر ابتلا به ویروس کرونا در سالروز شهادت حضرت امام جواد (ع) دعوت حق را لبیک گفت و جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.

جهادگر بسیجی مرحوم حبیب‌پور سال‌های متمادی در گروه‌های جهادی و انقلابی در راه خدا و در مسیر خدمت به محرومان تلاش می‌کرد و در بخش‌های تبلیغی، فرهنگی، اجتماعی و محرومیت‌زدایی خدمات شایانی در شهرستان اسلامشهر و حتی در اقصی نقاط کشور عرضه کرده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۸۱۹


ارسال