يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۳
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
پایان قدرت نمائی سرکرده باند حرفه ای سرقت خودرو در سراوان/ 347 هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب شرق کشف شد
 
سردار محمد قنبری از دستگیری سرکرده باند حرفه ای سرقت خودرو و کشف 347 هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب شرق خبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی سیستان و بلوچستان طی هفته گذشته ضمن انهدام 2 باند حرفه ای قاچاق و شناسایی پنج دپو، 10 دستگاه تریلی تانکر دار توقیف و 12 عدد باک اضافی خودروهای سنگین حذف شد.

وی اضافه کرد: در این رابطه مقدار 347 هزار و ششصد و شش لیتر سوخت قاچاق شامل 144 هزار و پانصد و هشتاد و دو لیتر گازوئیل و 78 هزار و دویست و بیست و چهار لیتر بنزین، 124 هزار و هشتصد لیتر سایر مشتقات نفتی در شهرهای زاهدان، دلگان و سراوان کشف شد.

این مقام ارشد نظامی در ادامه از دستگیری سرکرده باند حرفه ای سرقت خبر داد و گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با سرقت های به عنف با تلاش و پیگیری کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان سراوان سرکرده یک باند حرفه ای سرقت خودرو شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: در این عملیات در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه وانت تویوتا که در سرقت ها استفاده می شد به همراه 2 قبضه سلاح كلاش، 8 تیغه خشاب، 200 فشنگ جنگی و یک جعبه نوار فشنگ سلاح گرینف کشف شد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۸۸۶


ارسال