چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛
باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر به مناطق مرکزی کشور متلاشی شد/ متهم به قتل جوان سیستانی در چنگال قانون
 
سردار محمد قنبری از انهدام باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر، رهایی گروگان ایرانشهری پس از 14 و دستگیری متهم به قتل جوان سیستانی خبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر به مناطق مرکزی کشور را متلاشی  کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات مقتدرانه ضمن دستگیری 2 قاچاقچی و توقیف 2 دستگاه پژو 405 مقدار یک تن و 199 کیلو و ششصد و چهل گرم مواد مخدر شامل یک تن 189 کیلو و ششصد و چهل گرم تریاک، 10 کیلوگرم شیشه به همراه یک قبضه اسلحه كلاش، چهار تيغه خشاب حاوی 103 عدد فشنگ جنگي کشف شد.

رهایی گروگان 47 ساله

این مقام ارشد انتظامی از رهایی  گروگان در ایرانشهر خبر داد و گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی مردی 47 ساله که توسط سرنشینان دستگاه پژو  405 در مقابل بازار طلافروشان شهر سراوان گروگان گرفته شده بود، پس از 14 روز اسارت روز از چنگال آدم ربایان رها و صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت.

وی افزود: در این پرونده گروگان گیران برای رهایی فرد ربوده مقدار 2 کیلو شمش طلا به مبلغ 20 میلیارد ریال را از خانواده گروگان مطالبه کرده بود که تلاش برای دستگیری آنها و انگیزه شان از این عمل مجرمانه کماکان ادامه دارد.

دستگیری  متهم به قتل جوان سیستانی

قنبری افزود: در عملیاتی دیگر با هوشیاری و سرعت عمل کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان زابل، متهم به قتل جوان 22 ساله در یک نزاع دسته جمعی در کمتر از 2 ساعت از وقوع جنایت دستگیر و به همراه 3 همدستش پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۷۹۱۸


ارسال