چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰
سرپرست اکیپ راه سازی و راهداری وحدت سیستان خبر داد؛
اجرای عملیات ماسه روبی درمحورهای مواصلاتی شمال سیستان وبلوچستان
 
رحمت اله نارویی از اجرای عملیات ماسه روبی در افزون بر 5 هزار و 700 متر مربع از سطح محورهای مواصلاتی منطقه سیستان خبر داد.
رحمت اله نارویی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: در چهار ماهه اول سال جاری عملیات ماسه روبی در سطحی جمعاً معادل 5 هزار و 700 متر مربع از نقاط ماسه گیر محور های مواصلاتی حوزه سیستان، انجام شد.

وی بیان کرد: به تعاقب این عملیات، حجمی معادل 4 هزار و 559 متر معکب ماسه بادی توسط ماشین آلات این اکیپ، بارگیری و با در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی به نقاط تعیین شده جهت دپوی مناسب، حمل شد.

وی افزود: جمع آوری ماسه بادی تنها منحصر به محورهای اصلی نشده بلکه محورهای روستایی نیز به منظور تردد ایمن و روان کاربران جاده، مورد توجه ویژه قرار دارد به طوری که در چهار ماهه سال جاری با حضور به موقع راهداران یک هزار و 161 متر مکعب ماسه بادی از سطح راه های روستایی منطقه جمع آوری شد.

سرپرست اکیپ راه سازی و راهداری وحدت سیستان با بیان اینکه حضور راهداران در محورهای مواصلاتی آرامش دهنده و اطمینان بخش رانندگان و مسافرانی است که از آن مسیر عبور می کنند، تاکید کرد: با وجود ورزش باد شدید همراه با گرد و خاک در بسیاری از روزهای سال جاری در منطقه شمال استان، با تلاش شبانه روزی راهداران هیچ گونه انسداد ناشی از طوفان در محورهای مواصلاتی به وجود نیامده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۰۹۱


ارسال