دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹
فرمانده مرزبانی ناجا:
بیش از یک تن مواد مخدر در مرز ميرجاوه كشف شد
 
سردار احمدعلی گودرزی گفت: یک تن و 105 كيلوگرم انواع موادمخدر شامل 796 كيلوگرم ترياك، 173 كيلوگرم شيشه، 131 کيلوگرم حشيش و 5 كيلوگرم مرفين در مرز میرجاوه کشف شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در راستاي تشديد مبارزه با موادمخدر و سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزي ميرجاوه با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي و به كارگيري تجهيزات الكترونيكي و اپتيكي، از قصد قاچاقچيان موادمخدر براي انتقال محموله از مرز ميرجاوه به داخل آگاه و بلافاصله با آمادگي و تجهيزات كامل، به تشديد پوشش نوار مرزي پرداختند.

وی افزود: مرزداران، با هدايت عملياتي و پشتيباني اطلاعاتي مرزباني استان به اجراي هدفمند کمين پرداختند و با اجراي طرح مهار و کنترل و پايش منطقه، قاچاقچيان را مشاهده و بلافاصله فرمان ايست را صادر کردند.

سردار گودرزی تصريح کرد: مرزداران با رعايت قانون به کارگيري سلاح اقدام به تيراندازي هدفمند به سمت قاچاقچيان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ موضع و تاکتيک عملياتي مناسب ماموران، سوداگران مرگ عرصه را به خود تنگ ديده و در رسيدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و با برجا گذاشتن محموله موادمخدر از محل گريختند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار دارد، گفت: مرزداران موفق شدند در اين عمليات، یک تن و 105 كيلوگرم انواع موادمخدر شامل 796 كيلوگرم ترياك، 173 كيلوگرم شيشه، 131 کيلوگرم حشيش و 5 كيلوگرم مرفين را كشف كنند.

سردار گودرزی در پايان از همکاري ساير نهادهاي اطلاعاتي، امنيتي و تلاش مرزداران عزيز تقدير و خاطر نشان کرد: قاچاقچیان شناسايي شده و دستگيري آنان در دستور کار مرزبانان قرار دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۱۰۴


ارسال