شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
عبدالخالق سپاهی گفت: کرونا چند صباحی است، میهمان ناخوانده کوی و برزن شهرهای ایران شده است؛ ویروسی مرگبار و موذی که تمام فعالیت‌ها از جمله ورزش را به تعطیلی کشانده اما ورزشکاران دست از نبرد و مبارزه برنداشته و اینک در کنار مردم و همگام با آن ها در شکست کرونا سهیم هستند.
به گزارش عصرهامون عبدالخالق سپاهی، مسئول هئیت قوی ترین مردان در شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در واقع حضور ورزشکاران در رزمایش کمک مومنانه بسیار با ارزش، خدا پسندانه و حائز اهمیت است که دارای اجر معنوی بسیار والایی در نزد خداوند متعال می باشد.

وی افزود: کمک های مومنانه می توانند به گونه های مختلفی باشند که ممکن است شامل کمک مالی، توزیع بسته های معیشتی غذایی و بهداشتی، اهدای خون، توان فکری و بدنی باشد که هر یک از این موارد به سهم خود می توانند یک باری از دوش مردم در این شرایط سخت و کنونی امروز که با شیوع گسترده ویروس کرونا روبرو هستند، بردارد.

رئیس هئیت قوی ترین مردان در شهرستان ایرانشهر ادامه داد: برای افزایش کمک های مومنانه و مواسات همدلی ورزشکاران و همه مردم عزیز با مهربانی و یکدلی پای کار بیایند و انجام این کار خیر نیاز به فرهنگ سازی دارد تا در جامعه به کثرت انجام شود.

وی عنوان کرد: ورزشکار واقعی کسی است که در شرایط بحرانی و نیاز بتواند در همه عرصه ها حضور یابد و به مردم کشور خود کمک و یاری برساند و با خدمت کردن به آنان در این شرایط سخت و دشوار هم پهلوان است و هم قهرمان.

این ورزشکار و قهرمان ایرانشهری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری و تاکید مجدد ایشان برای شرکت در رزمایش های کمک مومنانه، اضافه کرد: مجموعه ورزشکاران قوی ترین مردان استان سیستان و بلوچستان بر حسب وظیفه ذاتی و انسانی خود با اطلاع رسانی در حد توانشان، به جمع آوری و رساندن کمک های مردمی تلاش خواند کرد و در این کار بسیار معنوی و پر خیر و پربرکت سهیم می باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۱۵۳


ارسال