جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۲
مسئول بسیج سازندگ ناحیه مقاومت بسیح زاهدان خبر داد؛
700 بسیجی زاهدانی برای مقابله با کرونا به میدان آمدند/از توزیع یک و نیم تن مرغ بین نیازمندان تا مشارکت بانوان در تولید ماسک
 
امین مرادی گفت:در تداوم رزمایش کمک مومنانه، یک و نیم تن مرغ در طرح مواسات و همدلی بین خانواده های اسیب دیده از ویروس منحوس کرونا توسط تیم جهادی قاسمیون حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر زاهدان توزیع شد.
به گزارش عصرهامون، امین مرادی مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز ، بیان کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش مومنانه، سپاه و بسیج به کمک مسئولان آمد و برای ایجاد همدلی، وحدت و هم افزایی هم دربحث تهیه و هم توزیع کمک های مومنانه و بسته های معیشتی و بهداشتی به یاری مردم شتافت.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا و آغاز توزیع کمک های مومنانه 12هزار و 434 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد که این کمک های مومنانه به ارزش 50 میلیارد و 317 هزار ریال تهیه و بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تداوم بیماری کرونا در کشور و شهرستان زاهدان، کمک های مومنانه به اقشار آسیب پذیر تداوم دارد و در تداوم این رزمایش یک و نیم تن مرغ در طرح مواسات و همدلی بین خانواده های اسیب دیده از ویروس منحوس کرونا توسط تیم جهادی قاسمیون حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر زاهدان توزیع شد.
 
 


 
مرادی با اشاره به راه اندازی کارگاه های تولید ماسک توسط بسیجیان، تاکید کرد: بانوان بسیجی حوزه مقاومت بسیج زکیه شهرستان زاهدان در این روزهای سخت شیوع بیماری کرونا، با راه اندازی 3 کارگاه تولید ماسک به مقابله با این ویروس منحوس رفتند و همچنین کارگاه تولید ماسک حوزه مقاومت ثارالله  روزانه بیش 3500 ماسک تولید و در اختیار مردم شهرستان قرار می دهد.
 
 
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه زاهدان اذعان کرد: 52 گروه جهادی و بیش از 700 بسیجی در بخش های مختلف مانند عملیات ضد عفونی اماکن پر تردد و پرتجمع شهر زاهدان، راه اندازی کارگاه های تولید و توزیع ماسک رایگان، توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی میان خانوار‌های آسیب دیده از کرونا و نظارت بر فروشگاه‌ها در مقابله با بیماری کرونا مشارکت دارند.

وی تصریح کرد: همچنین به مناسبت عید سعید قربان گوشت قربانی در قالب کمک های مومنانه بین ۷۵ خانوار آسیب دیده از ویروس کرونا در زاهدان توسط گروههای جهادی بسیج حوزه مقاومت کربلا توزیع شد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۱۵۴


ارسال