چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ,27 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۶
مدیر عامل شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
اجرای طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در واحد های تولیدی
 
علیرضا راشکی گفت: طرح حمایت از کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در واحد های تولیدی اجرا می شود.
به گزارش عصرهامون،علیرضا راشکی مدیر عامل شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان در گفت وگو با زاهدنیوز بیان کرد: این مشوق بخشی از برنامه های سیاستهای فعال بازارکار برای جذب دانش آموختگان دانشگاهی است.

وی افزود: برقراری بیمه مسئولیت و حوادث کارورز از سوی دولت به مدت سه ماه بخشی از این طرح حمایتی است، پرداخت کمک هزینه کارورزی به میزان 500 هزار تومان در مقطع کارشناسی ،600 هزار تومان کارشناسی ارشد و 700 هزار تومان دکتری از دیگر بخش های حمایتی طرح مذکور به شمار می رود.

 راشکی خاطرنشان کرد: واحد پذیرنده نیز می تواندبراساس توافق باکارورز مبلغی را به عنوان کمک هزینه آموزشی به کارورز پرداخت کند و ارتقای اخلاق و صلاحیت حرفه ای دانش آموختگان ، ایجاد انگیزه کار آفرینی و کسب و کار در دانش آموختگان و فراهم ساختن زمینه انتقال دانش از دانش آموخته به بنگاه اقتصادی از مهم ترین اهداف این طرح به شمار می رود.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان تاکید کرد:  کارفرمایان و کارآفرینان در صورت جذب کارورز، از معافیت حق بیمه سهم کارفرما به مدت حداکثر21 ماه برخوردار می شود، طول دوره کارورزی 24 ماه است که سه ماه از آن را دوره مقدماتی و 21ماه دوره معافیت بیمه کار فرمایی تشکیل می دهد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۱۷۳


ارسال