يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷
به همت بسیج جامعه زنان ایرانشهر؛
۲ کارگاه تولید ماسک در قالب قرارگاه جهادی راه اندازی شدند/تولید روزانه ۵۰۰ عدد ماسک
 
مسئول جامعه بسیج زنان سپاه ایرانشهر گفت: ۲ کارگاه تولید ماسک در راستا مبارزه با کرونا در این راه اندازی شده است و پس از تولید، استریل می شوند و بین اقشار نیازمند این منطقه توزیع می شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ با شیوع کرونا در کشور دستگاه‌های مختلفی از جمله هلال احمر، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرداری، سپاه، بسیج، ارتش و ...پای کار آمدند و اقدامات مختلفی در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع این ویروس در کشور انجام می‌دهند.
گروه‌های جهادی بسیج سازندگی هم در سراسر کشور برای پشتیبانی کادر درمان و کمک به نابودی سریع‌ تر این ویروس منحوس بسیج شدند و اقدامات مختلفی از گندزدایی و ضدعفونی خیابان‌ها و اماکن عمومی تا تولید ماسک و لوازم بهداشتی در کارگاه‌های تولید ماسک و توزیع در مناطق محروم انجام می‌دهند.
در همین راستا نور بی بی اربابی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار پهره بیان کرد: با اعلام شیوع کرونا در سیستان و بلوچستان و افزایش آمار مبتلایان به این ویروس گروه‌های جهادی در سراسر استان وارد کار شدند و با تمام توان و با امکانات موجود برای کمک به مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و پشتیبانی از کادر درمان خدمت می‌کنند.
وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: در شهرستان ایرانشهر به همت بسیج جامعه زنان این منطقه ۲ کارگاه تهیه و دوخت ماسک راه اندازی شده است که روزانه تعداد ۵۰۰ عدد ماسک تولید می کنند.
مسئول بسیج جامعه زنان ایرانشهر ادامه داد: مواد اولیه پارچه و نخ توسط حوزه های مقاومت بسیج خواهران حدیث و ام ابیها بزمان تهیه شد و تعداد ۳۰ نفر از خواهران بسیجی به صورت خودجوش اقدام به دوخت ماسک کردند.
وی با بیان این که کمک به همنوع در هر شرایطی یک وظیفه ذاتی می باشد، عنوان کرد: ماسک های تولید شده بین خانواده های نیازمند و افراد سالمندی که توان خروج از خانه و یا خرید را ندارند به همت بسیجیان منطقه ایرانشهر و شهر بزمان توزیع می شود.
اربابی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در سخنانشان، برای شکست هر چه سریع تر بیماری کرونا، اشاره به انجام اقداماتی چون کمک مومنانه و مواسات را دارند. در همین زمینه خواهران بسیجی و سپاهی شهرستان ایرانشهر در جهت مبارزه با این ویروس پای کار آمدند تا در برابر زحمات شبانه روزی کادر پزشکی که در خط مقدم جبهه سلامت مقاومت و ایستادگی می کنند گامی کوچک و موثر برداشته باشند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۲۱۹


ارسال