يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۱
با هدف کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی؛
533 دستگاه ناوگان مسافری و باری در سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت
 
تیمور باقری، معاون حمل و نقل اداره ‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: 533 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در چهار ماهه سال جاری از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند.
تیمور باقری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: 533 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در چهار ماهه سال جاری در قالب 30 مانور، از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه طرح کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی نقش بسزایی در کاهش تخلفات و افزایش ایمنی تردد بر عهده دارد، بیان کرد: در بازدید کارشناسان اداره ایمنی و ترافیک این اداره کل از ناوگان مواردی نظیر همراه داشتن اقلام ایمنی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه، وضعیت صندلی ها، آج لاستیک، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند.

این مقام مسئول همراه داشتن مدارک حمل و نقلی از جمله صورت وضعیت، بارنامه، کارت هوشمند ناوگان و راننده، کارت سلامت، معاینه فنی و کنترل مشخصات مندرج در سند حمل را از دیگر موارد مورد توجه کارشناسان این اداره کل در هنگام بازدید عنوان کرد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در پایان جمع بندی و تخلفات اخذ شده به کمیسیون های تخصصی تخلفات استانی و کشوری ارجاع می شود تا پس از بررسی موضوع، مطابق دستورالعمل های مربوطه آرای متناسب صادر شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۲۲۶


ارسال