شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ,26 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴
در راستای مقابله با کرونا انجام گرفت؛
تداوم تلاش جهادگران بی ادعا /از توزیع بیش از هزار بسته کمک های مومنانه تا طبخ ۲۵۰۰ پرس غذای گرم توسط بسیجیان زاهدانی
 
ابوالفضل پودینه گفت: تاکنون تعداد هزار و ۶۱ بسته معیشتی و بهداشتی توسط بسیجیان بین نیازمندان زاهدانی توزیع شده است.
ابوالفضل پودینه فرمانده حوزه ثارالله ناحیه مقاومت سپاه زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز بیان کرد:بسیجیان حوزه مقاومت ثارالله ناحیه زاهدان از ابتدای شیوع کرونا اقدامات زیادی را در راستای مقابله با این ویروس و کمک به حفظ سلامت مردم در سطح شهرستان زاهدان انجام داده اند‌.

وی افزود: با تداوم شیوع کرونا و آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه،بسیجیان این حوزه مقاومت باز هم وارد میدان مقابله با ویروس کرونا شدند و تعداد هزار و ۶۱ بسته معیشتی و بهداشتی را طی چند مرحله بین نیازمندان این شهرستان توزیع کردند.

 

 
وی خاطرنشان کرد: همچنین ضدعفونی و گندزدایی معابر عمومی و پارکها و مساجد شهر؛ راه اندازی کارگاه تولید ماسک، راه اندازی پیک موتوری توسط بسیجیان برای تهیه مایحتاج افراد مسن و بیمار که امکان حضور در اجتماع و خرید را به دلیل کهولت سن یا خطر ابتلا به کرونا ندارند از دیگر اقدامات بسیجیان در راستا مقابله با کرونا است‌.

 


 
پودینه تاکید کرد: کمک‌های مومنانه علاوه بر کمک مالی به خانواده‌های آسیب دیده، روحیه همدلی و همبستگی را در بین مردم ایجاد کرد و حضور جوانان برای رفع آلودگی‌ها برای ضدعفونی خیابان‌ها و اماکن پرتردد تأثیر روحی و روانی بسیار زیبایی را در جامعه به وجود آورد.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۲۳۲


ارسال