شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ,26 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۰
رییس هیات ورزش همگانی سیستان و بلوچستان خبرداد؛
اجرای پویش سراسری آماده باش برای مقابله با کرونا در سیستان و بلوچستان
 
زهرا مشهدی از اجرای پویش سراسری آماده باش همزمان با سراسر کشور در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون،زهرا مشهدی  رییس هیات ورزش همگانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: پویش سراسری «آماده باش» یکی دیگر از طرح های فدراسیون ورزش های همگانی برای مقابله با ویروس منحوس کرونا است که در این پویش سراسری تمام استان های کشور به طور هم زمان از 14 مرداد تا 30 شهریور این پویش را اجرایی خواهند کرد.

وی افزود:در پویش آماده باش تلاش خواهد شد تا در بستر فضای مجازی با ایجادمسابقات مجازی، پویش ها و چالش های ورزش همگانی ، جشنواره های مجازی و انتشار کلیپ های آموزشی در راستای آگاهی بخشی و تشویق مردم به ورزش های همگانی به مقابله با ویروس کرونا برویم.

وی خاطرنشان کرد: امروز مراسم رونمایی از پویش سراسری «آماده باش»توسط رییس فدراسیون ورزش های همگانی کشور و با هدف افزایش نقش ورزش های همگانی در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در فدراسیون انجام شد و تمام هیئت های ورزش همگانی برای اجرای این طرح و مقابله با ویروس کرونا آماده باش هستند.

مشهدی تاکید کرد: این طرح با هدف  کاهش کم تحرکی، افزایش نشاط و شادابی مردم و افزایش نقش ورزش های همگانی در پیشگیری از کرونا همزمان با سراسر کشور دراستان سیستان و بلوچستان نیز اجرایی خواهد شد  و تلاش خواهیم کرد تا در این روزهای سخت شیوع ویروس کرونا با ورزش، شادابی و نشاط و سلامتی را به خانواده ها و به ویژه گروه های سنی پرخطر بالای 50 سال  هدیه کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۲۴۰


ارسال