همزمان با دهه امامت و ولایت انجام شد؛

توزیع 100 بسته کمک مومنانه توسط بانوان بسیجی زاهدان بین نیازمندان

15 مرداد 1399 ساعت 14:12

زینب رضوانی گفت: همزمان با دهه امامت و ولایت تعداد صد بسته معیشتی بین نیازمندان زاهدانی توزیع شد.


به گزارش عصرهامون،زینب رضوانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کوثر زاهدان در گفت وگو با زاهدنیوز بیان کرد:امروز که ویروس کرونا به نقاط مختلف کشورمان نفوذ کرده و در کوچه و محله‌ها حضور دارد؛ برای مقابله با این دشمن سلامت مردم باید باید دست به دست هم بدهیم و کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه در شرایط کنونی جامعه وظیفه انسانی و دینی همه است.

وی افزود: خواهران بسیجی این حوزه مقاومت نیز در آستانه عید غدیرخم و در راستای همدلی و کمک به اقشار بی بضاعت، تعداد 100 بسته معیشتی را در قالب رزمایش کمک های مومنانه بین نیازمندان شهرستان زاهدان توزیع کردند.

وی خاطرنشان کرد: این بسته های معیشتی شامل اقلامی همچون رب گوجه فرنگی، روغن، برنج، تن ماهی، سویا، خوراک لوبیا و قند می باشد که به ارزش 11میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع شد، همچنین تعداد هزار و 500 بسته شکلات به مناسبت ایام عید غدیر خم بسته بندی و بین مردم توزیع شد.

رضوانی تاکید کرد: این اقدام در راستای رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه و بنابر فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی‌ بر کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه، مستمندان و خانواده‌های بی‌بضاعت انجام شد و تا پایان شیوع کرونا در کنار مردم خواهیم بود.

انتهای پیام//


کد مطلب: 128307

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/128307/توزیع-100-بسته-کمک-مومنانه-توسط-بانوان-بسیجی-زاهدان-بین-نیازمندان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/