يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:
اقدامات کادر درمان و گروه‌های جهادی و مردمی جلوه‌هایی از بندگی خداوند است
 
آیت‌الله مصطفی محامی گفت: ازخودگذشتگی، انجام وظیفه و از همه مهم‌تر فعالیت بر اساس عشق و ایمان کادر درمان و گروه‌های جهادی و مردمی جلوه‌هایی از بندگی خداوند است.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و گروه جهادی طلاب اعزامی از قم ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت، با بیان این که عید غدیر، عید ولایت است، اظهار داشت: ولایت به معنای مدیریت جامعه بوده و یک شعبه از آن رسیدگی به مشکلات مردم، حل آنها و تدبیر امور جامعه است.

نماینده ولی فقیه در استان با تقدیر از زحمات کادر پزشکی، پرستاران و کادر درمان در مقابله با ویروس منحوس کرونا، خاطر نشان کرد: تلاش کادر درمان و گروه‌های جهادی در زمینه کرونا، تجلی بارزی از عید قربان و غدیر است.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: ازخودگذشتگی، ایثار، انجام وظیفه و از همه مهم‌تر فعالیت بر اساس عشق و ایمان و حتی همراه نمودن خانواده در این عرصه از نمونه صفات کادر درمان و گروه‌های جهادی و مردمی بوده که جلوه‌هایی از بندگی خداوند است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اقدامات گروه‌های جهادی در کمک به فعالان جبهه سلامت و یاری‌گری بیماران را عاملی برای تقویت روحیه کادر درمان و افراد بیمار قلمداد کرد و گفت: حضور نیروهای جهادی در کنار بیماران و کادر درمان، باعث می‌شود که آنان احساس تنهایی نکنند.

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان با اشاره به تشویق و تقدیر رهبر معظم انقلاب اسلامی از تلاش‌های صورت گرفته برای مبارزه با ویروس کرونا، اظهار داشت: به واسطه نیابت از مقام معظم رهبری، سلام معظم له را به شما ابلاغ می‌کنم.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در سیستان‌وبلوچستان برای مبارزه با ویروس کرونا و ابراز مسرت از خروج استان از وضعیت هشدار، اضافه کرد: اینها نتیجه آموزش و اقدامات پیشگیرانه دستگاه‌های مختلف از جمله صداوسیما، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات و سایر گروه‌ها و افراد است که امیدوارم این روند تداوم پیدا کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۳۲۰


ارسال