چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴
مربی تیم ملی سپک تاکرا عنوان کرد؛
کمک مومنانه بخشی از فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی است
 
مجتبی کیخا گفت: کمک به همنوعان در فرهنگ و تمدن غنی ایران همیشه وجود داشته است.
به گزارش عصرهامون، مجتبی کیخا مربی تیم ملی جوانان، امید و بزرگسالان سپک تاکرا در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: با توجه به اینکه مخاطب اصلی ما قشر ورزشکاران است در مرحله اول سعی کردیم که ورزشکاران بسیجی نیازمند را شناسایی کنیم و به طبع بسته های معیشتی و بهداشتی را تهیه کرده و بین آنان توزیع کردیم.

وی افزود: با توجه به اینکه کرونا باعث شد خیلی از مشاغل به ویژه کارگران متضرر شدند نیاز به همدلی ،همکاری، و شناسایی نیازمندان واقعی بود تا به کمک اقشار آسیب دیده از کرونا بشتابیم.

وی خاطرنشان کرد: کرونا  در حال حاضربه چالشی بزرگ برای جامعه و خانواده هاتبدیل شده و می طلبد که همه خیرین با تمام امکانات به مقابله با کرونا بیایند تا بتوانیم دست به دست یکدیگر از میزان تلفات جانی و مالی این ویروس منحوس کم کنیم.

کیخا تاکید کرد: اگر نخبگان هر قشر بتوانند افراد نیازمند را شناسایی کنند خیلی راحت و بهتر می توانیم به افراد نیازمند کمک کنیم چرا که همان طور که سعدی میگوید« بنی آدم اعضای یکدیگرندکه در آفرینش ز یک گوهر اند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار ».

وی اذعان کرد:کمک به همنوعان در فرهنگ و تمدن غنی ایران همیشه وجود داشته و پس از اسلام هم آمیختن با تمدن اسلام و اهل بیت علیهم السلام این نوع دوستی بیشتر و بیشتر شده است پایداری انقلاب اسلامی ایران نیز حاصل همین فرهنگ می باشد که مردم با همدلی و از خود گذشتگی این انقلاب را همیشه سربلند نگاه دارند و ان شاالله که با امانت داری بتوانیم این نظام را به صاحب اصلیش آقا امام زمان( عج ) برسانیم.


وی تصریح کرد: به هر حال کمک مومنانه تاثیراتش را در جامعه و اقتصاد داشته اما مورد اصلی اینکه با کمک همه دستگاههای دولتی و غیر دولتی بتوانیم دست احتکار و سودجویان را از کشور قطع کنیم.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۳۲۸


ارسال