يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
میثم حق نظری گفت: بسیجیان گروه های جهادی این حوزه مقاومت در راستای طرح غربالگری و پیشگیری از ویروس کرونا تعداد هزار عدد ماسک و دستکش در بین مراجعین و کارمندان ادارات توزیع کردند.
به گزارش عصرهامون،میثم حق نظری، فرمانده حوزه ادارات شهرستان زاهدان و حوزه مقاومت بسیج حضرت امام خمینی(ره) در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: بسیجیان گروه های جهادی این حوزه مقاومت در راستای طرح غربالگری و پیشگیری از ویروس کرونا تعداد هزار عدد ماسک و دستکش در بین مراجعین و کارمندان ادارات توزیع کردند.

وی افزود: همچنین ضدعفونی مستمر سطوح مختلف دستگاه ها و ادارات به ویژه اداره بنیاد شهید و بیمارستان بهاران زاهدان و نصب دستگاه ضدعفونی کننده دست توسط نیروهای بسیج گندزدایی و توزیع مواد ضدعفونی کننده بین مراجعین از جمله اقدامات بسیجیان حوزه ادارات زاهدان در راستای مقابله و پیشگیری از کرونا است.
 
 
 
وی خاطرنشان کرد: ماسک بهترین وسیله محافظتی برای مقابله با ویروس کرونا است. بنابراین مردم باید این موضوع را جدی بگیرند و به توصیه های بهداشتی و حفظ فاصله فیزیکی توجه ویژه داشته باشند.

 
 
حق نظری تاکید کرد: سپاه و بسیج از آغاز شیوع ویروس کرونا در کنار سایر نهاد‌ها و اقشار جامعه در بحرانهابه میدان آمده و تا پایان این بیماری  با همه امکانات آماده خدمات‌رسانی برای کنترل شیوع بیماری کرونا و مقابله با آن در سطح جامعه است.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۳۴۶


ارسال