چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۸
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر:
خبرنگاران روایتگر دستاورد‌های انقلاب اسلامی هستند/لزوم جهانی شدن عید امامت
 
حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی با بیان خبرنگاران انقلابی در جنگ اراده‌ها روایتگر دستاورد‌های انقلاب اسلامی هستند، گفت: غدیر روز تجدید عهد و میثاق با ولایت است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، نماز جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه شهرستان ایرانشهر در مصلای فاطمه الزهرا با حضور نمازگزاران برگزار شد.
در خطبه های نماز جمعه این هفته عیسی بزمانی، امام جمعه اهل تشیع شهرستان ایرانشهر بیان کرد: واقعه غدیر واقعه ای اسلامی می باشد که مورد عنایت تمامی فرقه ها قرار گرفته به گونه ای که به صورت متواتر داستان آن برای همگان مسجل شده است.
وی افزود: امروز جمعه ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید صارمی می باشد که یاد و خاطره اش را گرامی می دارم و این روز را به همه کسانی که در عرصه خبر و اطلاع رسانی در جنگ اراده ها و در مقوم رساندن پیام های دین و انقلاب اسلامی نقش دارند تبریک عرض می کنم.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر ادامه داد: خبرنگاران نقش مهمی در زمینه جنگ روایت ها دارند و با وجود آنان می توان موضوع اراده ها را در مسیر انقلاب و به صورت صحیح قرار داد.
وی اضافه کرد: روز شنبه ۱۸ مرداد ماه روز عید سعید غدیر خم می باشد که این مناسبت را به تمامی دوستداران امیرالمومنین (ع) تبریک و تهنیت عرض می کنم و پیام غدیر باید متناسب با فضای غدیری آن بین همگان انعکاس داده شود.
وی عنوان کرد: روز دوشنبه ۲۰ مرداد مصادف با ولادت امام موسی کاظم (ع) می باشد که باید سبک زندگی اش درسی از زندگی ما باشد.
بزمانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه، تصریح کرد: از همه کسانی که در حوزه سلامت و مواسات و همدلی نقش آفرینی کردند، باید تشکر کرد‌ و این فرهنگ باید تداوم داشته باشد و موضوع بسیار مهمی است که باید مورد توجه همگان قرار بگیرد.
وی با اشاره به این که آمریکا، شیطان بزرگ غیر قابل اعتماد است، خاطرنشان کرد: روند تحریف در مسئله هویت انقلاب اسلامی قابل قابل مشاهده است و ایران اسلامی کشوری مستقل است.
این خطیب جمعه در ادامه، گفت: اگر ما در زمینه استقلال در حوزه فرهنگی مطالبه گر باشیم سند ۲۰۳۰ در واقع نوعی استقلال فرهنگی بریدن است که زیر چتر بارهای غربی رفتن و فاصله گرفتن از استقلالی که کشور ما دارد به نوعی تحریف است.
وی اذعان کرد: در اینجا از سربازان گمنام امام زمان (عج) که در دستگیری سر گروهک تندر نقش مهمی را ایفا کردند تشکر و قدردانی می کنم و شکست های پیاپی دنیا استکبار نشان دهنده یکپارچگی نیروهای اطلاعاتی کشور است.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر گفت: ۲۳ مرداد ماه روز مقاومت است، در واقع روزی که در یک نبرد ۳۳ روزه دشمنان صهیونیستی مغلوب شدند و این مناسبت را به سید مقاومت و روحانی گران سنگ جبهه مقاومت در حوزه لبنان، سوریه و کشورهای مختلف تبریک عرض می کنم.
انتهای پیام /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۳۵۵


ارسال