يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۶
به مناسبت عید سعید غدیر خم انجام شد؛
توزیع 200 پرس غذای گرم و 160 بسته معیشتی بین نیازمندان زاهدانی
 
احمد شاهرودی گفت: همزمان با فرخنده روز عید سعید غدیر خم ، ، 200 پرس غذای گرم و 160 بسته معیشتی بین نیازمندان زاهدانی توزیع شد.
به گزارش عصرهامون، احمد شاهرودی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کربلا زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز ،بیان کرد: همزمان با فرخنده روز عید سعید غدیر خم و در راستای کمک به مستمندان و خانواده های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا ، گروه جهادی توشه اخرت پایگاه مقاومت بسیج شهید بستانی از حوزه مقاومت بسیج کربلا زاهدان اقدام به توزیع بسته های معیشتی، گوشت گرم و غذای گرم و شربت و شیرینی در سطح شهر و بین خانواده های حاشیه شهر زاهدان کردند.

وی افزود: در این راستا تعداد 80 بسته معیشتی به ارزش ریالی بیش از 100 میلیون ریال بین نیازمندان زاهدانی توزیع شد.

 


وی خاطرنشان کرد: ذبح دو راس گوسفند و توزیع گوشت قرمز گرم در قالب80 بسته به همراه، طبخ و توزیع ۲۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان و تهیه و توزیع شیرینی و شربت بین هزار نفر از همشهریان از دیگر اقدامات گروه های جهادی این حوزه مقاومت می باشد.

شاهرودی تاکید کرد: با اوج گیری مجدد بیماری کرونا و افزایش روزافزون تعداد مبتلایان و جان باختگان این ویروس، دوباره مردم ایران آستین های همت را بالا زده تا در دومین مرحله از رزمایش همدلی مومنانه به یاری بیماران کرونایی بشتابند و مناسبت هایی همچون  عید غدیر، فرصت خوبی را برای کمک به مردم آسیب دیده از کرونا می باشد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۸۳۷۵


ارسال